Chainlink (LINK) İçin %535 Yükseliş Olasılığı

Bitcoin Haber

10 Mayıs 2021 tarihinde Chainlink (LINK) tüm zamanların en yüksek fiyatı olan 52,70 dolara ulaştı. Beş gün önce ise tüm zamanların en yüksek piyasa değerine ulaşarak 22,798 milyar dolar oldu. Chainlink, tam tahmin edilemeyen bir dolaşımdaki arz enflasyonuna sahip. Tüm LINK token’ları ağın resmi lansmanında oluşturuldu, ancak yalnızca bir kısmı dolaşıma girdi. Yaklaşık 462 milyon adedi hala dolaşımda olmayan toplam 1 milyar LINK token’ı bulunuyor. Chainlink Labs 2023 yılı için yıllık %7 civarında bir token enflasyonu öngörmüştü.
Piyasa değeri belirli bir varlıktaki değer algısını ve spekülatif talebi ölçen bir araç olarak tanımlanabilir. Bu durum, Chainlink’in sürekli artan bir talebe ihtiyaç duyduğu anlamına gelebilir. Chainlink, yazının yazıldığı sırada 6,68 dolardan işlem görüyordu. Bu durumda, bu kripto para biriminin önceki talep seviyesine ulaşması durumunda, Chainlink yatırımcılarına şu anda yapılan satın alımlar için %535 kazanma imkanı sunabilir.
Mevcut fiyat, tüm zamanların en yüksek fiyatından 87,35% daha düşük görünüyor. Deneyimli bir kripto trader’ı ve analisti olan Michaël van de Poppe, Chainlink’in uzun vadeli potansiyeli konusunda iyimser. Michaël van de Poppe, “Bu hâlâ hayat boyu sürecek bir fırsat” şeklinde bir açıklama yaptı. MN Trading Kurucusu ve CEO’su, LINK’in fiyatının 6-6,60 dolar fiyat bölgesindeki mevcut yeniden testten 8 dolara kadar yükselebileceğini öngörüyor.
Chainlink 18 Eylül’de yükseliş eğiliminin hakim olmaya başlamasıyla kripto piyasasının en iyi performans gösteren coin’lerine de liderlik ediyor. Ancak, bu yazıda yer alan bilgilerin kesinlikle yatırım tavsiyesi olmadığı ve kripto para birimlerinin yüksek volatiliteye sahip olmaları nedeniyle risk taşıdıkları unutulmamalıdır. Yatırımcılar, işlemlerini kendi araştırmaları doğrultusunda gerçekleştirmelidir.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Fed’in Zararı Bitcoin ve Kripto Paraları Nasıl Etkiler?

Sonraki Haber

XRP’nin Gelecekte 1.3 Dolara Ulaşabileceği Tahmin Ediliyor

İlgili Haberler