Chainlink, BitTorrent ve Elrond Fiyatı Analizi: LINK, BTT ve EGLD’de Son Durum

Mert Bahçe

Chainlink fiyatı 31.2 dolar ila 33.1 dolar arasındaki dar bir kanalda sıkışmış gözüküyor. LINK, düşük hacim rakamlarına rağmen kısa vadede yükseliş senaryosu oluşturdu. BitTorrent Token aşağı yönlü bir fiyat kanalına girdi. Bu olası bir aşağı yönlü fiyat kırılmasına neden olabilir. Elrond, analistlerin fiyat düzeltmesi söylemlerine rağmen yükselişe devam ediyor.

1 saatlik grafik verilerine göre Chainlink fiyatı kısa vadede artış trendine girdi. Ancak 31.2 dolar ila 33.1 dolar arasında sıkıştı. ADX göstergesi son birkaç seansta yatay seyrederek zayıf bir sinyal verdi. Stokastik RSI aşırı alım bölgesinde seyretmesinin ardından bir geri çekilme sinyali verdi. Son 24 saatlik işlem hacminin azalması ile birlikte yukarı yönlü bir fiyat kırılması senaryosu geçersiz kılınmış olabilir. Öte yandan olası bir düşüş trendinde önemli destek bölgeleri 30.29 dolar ve 29.3 dolar olarak göze çarpıyor. Tecrübeli analistler yatırımcıları uyarırken LINK’ın boğa koşusunda sona yaklaşabileceğini iddia etti.

BitTorrent (BTT)

Son günlerin en popüler kripto para birimlerinden biri olan BTT geçtiğimiz haftadan itibaren düşüş trendine girdi. 4 saatlik grafik verilerine göre azalan bir fiyat kanalı oluşturan BTT Token aşağı yönlü hareketine devam edebilir. Devam eden düşüş senaryosunda 0.0052 dolar ila 0.0063 dolar arasındaki destek hattı büyük önem arz ediyor. RSI an itibarıyla düşük seviyelerde seyrediyor. Satış baskısının piyasaya hakim olması ile birlikte düşüş modelinin tabanında bir kırılma başlayabilir. MACD çizgisi denge noktasının altına sarkarken bu sinyal çoğu zaman ayı piyasasını işaret eder.

Elrond (EGLD)

Elrond düşüş senaryolarını yok sayarak yoluna devam etti. EGLD, 210 dolarlık kritik direnci kırarak yeni bir ATH’ye imza attı. Son 24 saatlik işlem hacmi %107 artışla 426 milyar doları aştı. OBV göstergesi yükseliş trendini destekledi. Bununla birlikte RSI aşırı alım bölgesinde yeni bir zirve yaptı. Önümüzdeki seanslarda bu bölgenin tersine çevrilmesi durumunda olası bir geri çekilme senaryosu görebiliriz. Elrond fiyat düzeltmesine gitmeden önce arkasına aldığı rüzgarla birlikte 260 dolar seviyelerine kadar tırmanabilir.


Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

XRP Yorumları: Ripple/USD Teknik Analizi – 11.04.2021

Sonraki Haber
BTC - ETH - XRP TEKNİK ANALİZİ

Willy Woo’dan Önemli Bitcoin (BTC) Piyasa Değeri Tahmini!

İlgili Haberler