Cardano (ADA) Fiyat Yönünü Belirlemekte Zorlanıyor

Bitcoin Haber

Bitcoin‘in 27.000 doların üzerine çıkmasıyla kripto piyasası yükseliş ivmesi yakalarken, Cardano (ADA) için durum farklı oldu. ADA, boğalar ve ayılar arasında net bir yön belirlemekte zorlandı. ADA’nın 0,23 dolarlık destek seviyesinde toparlanması, sürekli bir yükselişin başlangıcı olarak görüldü, ancak satıcıların varlığı alım baskısını durdurdu. Bu durum, alıcılar ya da satıcılar için önemli bir kazancın oluşmasını engelledi.

Hareketli Ortalama Yakınsama Sapması (MACD) yükseliş eğilimi gösterirken, Chaikin Para Akışı (CMF) +0,09 değeriyle pozitif kaldı. Ancak Göreceli Güç Endeksi (RSI) son düşüş fiyat hareketi nedeniyle tekrar düştü. Boğalar avantaj elde ederse, alıcılar seviyeyi geri almak amacıyla 0,3 dolarlık direnci zorlayabilirler.

Öte yandan, Bitcoin’in son dönemdeki kazançlarını koruyamaması durumunda, ayılar fiyatları aşağı çekebilir. Vadeli işlemler piyasasındaki kararsızlık, Açık Faiz’in düşüş işareti olan fiyatla birlikte düşerken, Fonlama Oranı’nın pozitif kalmasıyla ortaya çıktı.

Yatırımcıların kripto para birimlerinin yüksek volatiliteye sahip olmaları nedeniyle risk taşıdığını akılda tutması gerektiği belirtiliyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Bitcoin Fiyatları SEC’in ETF Kararı Sonrası Düşüşe Geçti

Sonraki Haber

Grayscale’in SEC Davasını Kazanması ve Etkileri

İlgili Haberler