Bu Kripto Para Balinaların Tercihleri Arasında!

İlayda Peker

ApeCoin, ilk 100 Ethereum cüzdan adresi arasında Ethereum (ETH) ve USDC’den sonra en çok satın alınan üçüncü kripto para birimi olarak Tether (USDT) ve Loopring’i (LRC) geride bıraktı.

Balinaların Tercihi: APE

APE, ApeCoin ekosisteminin yerel varlığı olarak karşımıza çıkıyor. APE, 17 Mart 2022’de FOMO ve toparlanan bir kripto piyasası sayesinde tüm zamanların en yüksek fiyatı olan 39.40 dolara yükselmişti.

APE, Otherside metaverse’in piyasaya sürülmesiyle Mayıs ayında günlük ortalama 2,07 milyar dolarlık işlem hacmi gördü. Bu, kripto para birimine tutarlı yatırımcı ilgisinin bir işareti olarak nitelendiriliyor.

Yapılan araştırmalara göre APE, ortalama 157.609 dolar satın alma tutarı ve ortalama 12.721 APE miktarı ile en çok satın alınan üçüncü dijital varlık haline geldi.

APE dışında, Tether (USDT), Chiliz (CHZ), Fantom (FTM), Yearn Finance (YFI) ve Loopring (LRC) gibi diğer dijital varlıklar, ilk 100 cüzdan adresi tarafından en çok satın alınan kripto para birimleri arasında yer alıyor.

APE, Yuga Labs’ın Bored Ape Yacht Club NFT koleksiyonu etrafında inşa edilen ekosistem üzerinde gelişiyor. BAYC, yayınlandığı tarihte, satış hacmine göre üçüncü en büyük dijital koleksiyonu.

BAYC’nin popülaritesi ve ApeCoin’in, Otherside metaverse lansmanı sırasında ücretsiz airdrop arazi tapularını almak için bir uygunluk şartı olarak kullanılması, kripto para birimine olan talebin artmasına katkıda bulundu.

ApeCoin’de Son Durum

Bored Ape Yacht Club ve Mutant Ape Yacht Club (MAYC) toplulukları, APE ekosisteminin bir parçası. Bu dijital koleksiyonlar, NFT sahiplerine 150 milyon APE’nin dağıtılacağı bir airdrop etkinliğinde ayrılmaz bir rol oynuyor.

BAYC sahipleri 10.094 APE talep etme hakkına sahipken, MAYC sahipleri 2.042 APE talep etme hakkına sahip.

Bu etkinlikten APE kazananların kripto paralarını talep etmek için 90 günü var, aksi takdirde sahipsiz kirpto paralar ApeCoin ekosisteminin fonuna gönderilecek. ApeCoin airdropu Mart ayında başladı ve 15 Haziran 2022’de sona erecek.Total
2
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber

Piyasa Kan Ağlıyor: Bitcoin ve Altcoin’lerde Son Durum!

Sonraki Haber

Büyük NFT Koleksiyonlarının Fiyatları da Düşüyor!

İlgili Haberler