BTC, DOGE, SOL ve TON Coin: Güncel Kripto Para Analizleri

Bitcoin Haber

BTC transferlerindeki artışın on-chain verileri yatırımcıları endişelendirmekte. BTC’nin değeri 26.450 dolar seviyesinde. Günlük traderlar, her yükselişi yeni satış fırsatı olarak değerlendiriyorlar ve direnç alanlarını güçlendiriyorlar. Ancak, geçmişte dar aralıkların çoğunlukla kısa vadeli yatırımcıları zor durumda bırakıdığı unutulmamalı.

Ayılar, DOGE fiyatını daha derinlere çekmek için 0,06 dolar seviyesinde yoğun mücadele veriyor. RSI ve hareketli ortalamalar, ayıların kontrolü elinde tuttuğunu işaret ediyor. Eğer fiyat 0,06 doların altında kapanış yaparsa, fiyatın 0,055 dolara kadar geri çekilmesi bekleniyor. DOGE için uzun süredir devam eden bu senaryo, fiyatın dar bir aralıkta sıkışıp kalmasından dolayı değişmedi.

Solana’nın son günlerde 20 günlük EMA’nın üzerine çıkamaması negatifliğin devam ettiğine işaret ediyor. Bu durum, Coinbase borsasına 100 milyon dolarlık BTC girişinin gerçekleştiği sırada oldu. Bu girişlerin büyüklüğü birkaç gündür artıyor ve bu nedenle ani satışların yaşanması şaşırtıcı olmayabilir.

Telegram destekli TON Coin son aylarda ilgi görmeye başladı. Entegrasyon haberleri ve atılan adımlar, altcoinin en büyük 9 kripto paradan biri olmasını sağladı. Telegram, Web3 hedefleri doğrultusunda büyük adımlar atmaya devam ediyor. TON Coin boğaları için kritik seviye 2,11 dolar. Bu seviye korunabilirse 2,4 ve daha yüksek dirençler hedeflenebilir. Ancak, eğer ayılar 2,07 dolar altı kapanışlar yaparsa, 1,76 dolarlık ana desteğe kadar fiyat düşebilir.

Bu bilgilerin kesinlikle yatırım tavsiyesi olmadığını ve yüksek volatiliteye sahip olan kripto para birimlerinin taşıdığı riskin farkında olunması gerektiğini hatırlatmak önemlidir. Yatırımcıların, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmeleri önerilir.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Bitcoin Fiyat Analizi: Düşüş Devam Edecek Mi?

Sonraki Haber

Kurbağa Temalı Memecoin Pepe, Yatırımcı İlgisinin Artmasıyla Yüzde 17 Yükseldi

İlgili Haberler