Bonk (BONK) Yüzde 31 Yükseldi, İşte Dikkat Edilmesi Gerekenler!

Bitcoin Haber

Dijital para ekosisteminde devam eden ralli, şüphesiz Solana merkezli meme coin Bonk (BONK) için etkileyici bir trend anlamına geliyor. CoinMarketCap’ten alınan verilere göre, kripto para birimi son 24 saat içinde %31,92’lik bir artışla yazı yazıldığı sırada 0,000001456 $ fiyatına yükseldi.

BONK Coin

Dha önce bildirildiği üzere, devam eden ralli, geçen haftanın sonuna doğru serbest düşüş yaşayan meme coin için büyük bir geri dönüş. Devam eden büyüme ivmesi, iki baskın rakibi Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu‘dan (SHIB) sonra en çok benimsenen meme paralarından biri olarak tokenin direncini temsil ediyor.

Şu anki fiyat noktasında BONK, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,000004922$’dan (ATH) tam olarak %70,96 oranında düşmüş durumda. BONK büyük bir pump eğilimine sahip olsa da, fiyatının kısa sürede bu seviyeye geri dönmesi beklentisi kapsayıcı bir dilek olabilir. Bu rallinin devam etmesi halinde, token fiyatının yakın vadede 0,000002500$’a yükseldiğini görebiliriz.

Bu fiyat beklentisi, balinaların eyleme katılmayı seçip seçmemesine bağlı olarak hızlı bir şekilde takip edilebilir veya hatta aşılabilir.

Binance ve Coinbase Listeleme Yapacak Mı?

Meme coin’ler Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Solana (SOL) gibi diğer normal kripto paralara kıyasla daha da spekülatif dijital varlıklardır. Buna dayanarak, Binance ve Coinbase gibi en iyi alım satım platformlarının alım satım için BONK gibi tokenleri listelemesi oldukça farklı bir mesele haline geliyor.

Bununla birlikte, bu platformlardan bir listeleme, ne zaman olursa olsun, BONK‘un emsallerini gerçekten yakalaması için bir sonraki dönüm noktası olabilir. Borsalar, meme coin’in doğal olarak aşılanmış büyüme rallilerini güçlendirmeye yardımcı olabilecek geniş bir topluluğa ve güçlü likiditeye sahiptir. Etkisinin ne olacağı düşünüldüğünde, çoğu BONK sahibi bu listelemeyi bekliyor, böylece token akranlarıyla düzgün bir şekilde rekabet edebiliyor.


Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Shibarium Beta Lansmanına Hazırlanırken, Açıklamalar İlgi Görüyor

Sonraki Haber

FTX Avukatından Önemli Hamle!

İlgili Haberler