BNT Coin’de Yüzde 70’lik Artış ve Beklentiler

Bitcoin Haber

Bitcoin fiyatı 27.500 dolar seviyesinde seyrederken, bazı altcoinler yatırımcılara kazanç sağladı. Bunlardan biri de kısa sürede yüzde 70 artış yaşayan BNT Coin oldu. Ancak, BNT Coin’in Mart 2023’ten bu yana 0,62 dolarlık yatay direnç seviyesini aşamadığı görüldü.

BNT Coin, Haziran ayından bu yana kademeli bir artış yaşıyor. 8 Ekim’de yüzde 50’nin üzerinde bir artış yaşadı ve hafta sonu bu hareketle birlikte günlükte yüzde 72 kazanç elde etti. Ancak, düşük piyasa değerine sahip altcoinlerde yaşanan sıçramaların genellikle sürdürülebilir olmadığı, spekülatif traderların tetiklediği bu tür rallilerin genellikle satış fırsatı olarak görüldüğü belirtildi.

8 Ekim tarihindeki yükselişin incelemesi, BNT Coin hakkında fikir edinmeye yardımcı olabilir. On-chain verilere göre, BNT Coin’deki aktif adres sayısında önemli bir artış olduğu görüldü. Ayrıca aynı gün 157 yeni adresin oluştuğu, bu durumun son yükselişin projeye ilgi getirdiğini gösterdiği ifade edildi.

Upbit borsasına ait olduğu düşünülen bir cüzdanın son 11 saat içinde 4,71 milyon BNT tokenı biriktirdiği belirtildi. Bu durum, toplam arzın yüzde 3,3’üne denk geliyor. Haftalık grafikteki teknik okumalar umut vericiydi ve RSI yükselişi destekliyordu. Artışın sürmesi halinde, fiyatın 0,6-0,62 dolar üzeri kapanışlarda yüzde 400’lük bir artışla 3,20 dolar direncini test edebileceği belirtildi.

Bu bilgilerin yatırım tavsiyesi olmadığı, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolayısıyla risk taşıdığı, yatırımcıların kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmeleri gerektiği vurgulandı.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Bitstamp, Avrupa’daki Üç Büyük Banka ile Kripto Para Hizmeti Sunacak

Sonraki Haber

STORJ Altcoin’de Büyük Kazançlar: Fiyat %120 Arttı!

İlgili Haberler