BitPay ve Ramp Network’ün Yeni Ortaklığı Sayesinde SHIB Daha Erişilebilir Hale Geliyor  

Bitcoin Haber

Kripto para ödeme ağ geçidi BitPay, kısa bir süre önce Londra merkezli fintech firması Ramp Network ile bir ortaklık kurarak kullanıcılarına, aralarında memlerden ilham alan Shiba Inu ($SHIB) tokeninin de bulunduğu 20’den fazla desteklenen kripto para birimini satın alma seçeneği sunduğunu duyurdu.  

 SHIB Daha Ulaşabilir 

İşbirliği, kullanıcıların BitPay web veya mobil uygulaması aracılığıyla Ramp Network kasasını kullanarak SHIB ve diğer kripto para birimlerini satın almalarına ve fiat para birimleri kullanılarak yapılan satın alımlar için anında teslimat avantajına sahip olmalarına olanak tanıyor.  

Ramp Network’ün BitPay’in platformuna entegrasyonu, şirketin müşterilerine çok çeşitli ödeme seçenekleri sunma çabalarının bir parçası olarak gerçekleşiyor. Geçmişte BitPay, müşterilerinin benzersiz ihtiyaçlarını karşılamak için Simplex, Wyre ve MoonPay gibi çeşitli ödeme sağlayıcılarıyla ortaklıklar kurmuştu.  

BitPay aracılığıyla SHIB ve diğer kripto para birimlerini satın almak için, kullanıcıların platformun uygulamasına veya web sitesine girmeleri ve bir dizi kripto para birimine erişmelerini sağlayacak “kripto satın al” seçeneğini seçmeleri yeterlidir.  

 BitPay ayrıca, artık lüks saatleri için ödeme olarak SHIB‘yi kabul eden dünyaca ünlü saat üreticisi Hublot ile yaptığı ortaklıkla da son zamanlarda manşetlere çıktı. 2021 yılında BitPay, kripto para banka kartı için Apple Pay desteğini ekledi.  

BitPay Gelişmeleri 

Geçtiğimiz yıl, bir BitPay ortaklığı aracılığıyla, İtalyan lüks moda evi Gucci, Bitcoin ($BTC), Ethereum ($ETH) ve $SHIB dahil olmak üzere çeşitli tokenlerde kripto para birimi ödemelerini kabul etmeye başladı. Bu program daha sonra ApeCoin ($APE) gibi tokenleri de içerecek şekilde genişletildi.  

BitPay’in banka kartları Aralık 2021’de Shiba Inu’yu desteklemeye başladı. BitPay, tüccarlar için dünyanın en eski ve en popüler kripto para birimi ödeme işlemcisidir ve 2011 yılında kurulmuştur.  

 Koyo token projesinin memlerden esinlenen kripto para birimini destekleme planının bir parçası olarak 1,49 milyar SHIB yakma işlemiyle ilerlemesinin ardından SHIB’nin yakma oranı kısa süre önce 24 saatlik bir süre içinde %30,00’un üzerine fırladı.  


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Ethereum Yol Haritası: Bu 3 Etkinlik Shapella’dan Sonraki Önemli Kilometre Taşları 

Sonraki Haber

Coinbase Yeni Bermuda Lisansı ile ABD’den Ayrılmayı mı Planlıyor? 

İlgili Haberler