BitMEX Kurucu Ortağından Kripto Paralar İçin Destansı Yükseliş Tahmini

Bitcoin Haber

BitMEX’in kurucu ortağı Arthur Hayes, kripto para endüstrisi için önemli bir boğa piyasasını tetikleyecek iki katalizör olduğunu belirtti. Birincisi, Federal Rezerv’in para politikasından kaynaklanan doların düşüşü. İkincisi ise yapay zekanın (AI) ticarileştirilmesi.

Hayes, yapay zekanın ticarileştirilmesi ve Federal Rezerv tarafından tarihi para basımının, kripto para birimlerinin büyük bir boğa koşusuna yol açacağını iddia ediyor. Hayes, bu iki faktörün birleşiminin, kripto para piyasasında destansı bir boğa piyasası yaratacağını belirtiyor.

Hayes, ayrıca insanlık tarihinde iki ila üç yıllık bir süre içinde basılan paranın miktarı ve yapay zekanın ticarileşmesinin, kripto para piyasasıyla nasıl ilişkili olduğu konusunda da görüşlerini belirtti.

ABD, Avrupa ve Çin gibi ekonomik güçlerin, kripto para birimlerinin lehine çalışacak büyük miktarda borç vereceğini ifade eden Hayes, bu durumun kripto para birimlerine olan ilgiyi artıracağına inanıyor.

Son olarak, Hayes, merkez bankalarının devlet tahvili piyasalarını kurtarmaya çalışırken önümüzdeki iki ila üç yıl içinde bu kadar para basılacak olması nedeniyle Bitcoin, kripto ve bazı hisse senetleri konusunda iyimser olduğunu belirtti.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Bitcoin ve Altcoinlerin Yükselişi İçin Uzman Analizi

Sonraki Haber

Haftanın Öne Çıkan Altcoinleri: TWT, RNDR ve BSV Coin Analizleri

İlgili Haberler