Bitfinex Popüler Altcoin İçin Müjdeyi Verdi

Bitfinex Popüler Altcoin İçin Müjdeyi Verdi

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi olan Bitfinex, listelediği her kripto para biriminin önemli bir yükseliş elde etmesi ile biliniyor. Kaldıraçlı işlemler denilince akla gelen ilk kripto para borsalarından olan Bitfinex’in son günlerin en popüler kripto para birimlerinden Cardano’yu listelemesi de beklenen bir gelişmeydi.

Cardano Foundation tarafından bugün yayınlanan açıklamada Bitfinex’in ADA’yı sonunda listelediği belirtildi. Basın açıklamasında alım satım işlemlerinin bugünden itibaren başlayacağı, şu an için ise ADA/BTC, ADA/USD ve ADA/USDT işlem çiftlerinin kullanıma açılacağı belirtildi.

Bitfinex, ADA’yı Listeledi

ADA’nın ABD Doları ile alım satıma açılması ile beraber Bitfinex herhangi bir kripto para birimi almadan direkt ADA alınabilecek önde gelen kripto para borsalarından birisi oldu. Bitfinex CTO’su Paolo Ardoino konu hakkında yaptığı açıklamada ADA’nın listelenmesinin şirketin doğal bir adımı olduğunu ve müşterilerin çok fazla talepte bulunduğunu vurguladı.

Cardano‘nun geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen Shelley hard fork’u ciddi bir fiyat artışını beraberinde getirmişti. Bu da sadece Bitfinex’in değil birçok diğer kripto para borsasının ilgisini ADA‘ya çevirdi.

Haberlerimizi Facebook, Telegram kanalımızdan, Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.