Bitcoin’in Zincir Üstü Ölçümlerde Tarihi Gücü: Analist Jamie Coutts’un Yorumları

Bitcoin Haber

Bloomberg Intelligence’da kripto para piyasası analisti olan Jamie Coutts, Bitcoin‘in iki zincir üstü ölçümde tarihi gücünü gösterdiğini belirtti. Ancak Coutts, Bitcoin’in nispeten düşük fiyatlarda kaldığını öne sürdü. Bitcoin’in zincir içi faaliyetlerine ilişkin bir güncelleme sunan Coutts, Bitcoin blok zincirindeki işlemlerin ve Bitcoin’i az satan kullanıcıların sayısının tüm zamanların en yüksek seviyesinde olduğunu belirtti.

Coutts’a göre, her bir işlemin ortalama değeri son üç yılda %98,4 düştü ve bu, 2013’ten bu yana en düşük seviye. Ancak Blockchain faaliyetinin yükselişte olduğunu belirtti. Coutts, Bitcoin yazıtlarının, son birkaç ayda Bitcoin ağındaki işlem faaliyetlerine hakim olduğunu ve bunun geçici bir hevesten daha fazlası olduğunu belirtti.

Dune Analytics’e göre kayıtlı tahviller, kuruluşundan bu yana Bitcoin için 56 milyon doların üzerinde ücret üretti. Coutts, Bitcoin’in şu anda küresel likidite eksikliği nedeniyle baskı altında olduğunu ve bunun tarihsel olarak Bitcoin’in genişledikçe ve daraldıkça piyasa döngüleriyle örtüştüğünü belirtiyor. Coutts, küresel likidite daralması ve merkez bankası bilançolarının yavaşlamasının Bitcoin’in yükselmesini zorlaştırdığını belirtti.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Kripto Para Borsası HTX’de 5000 ETH’lik Siber Saldırı

Sonraki Haber

Bitcoin Fiyat Tahminleri: Önemli Kripto Analistlerinden Güncel Beklentiler

İlgili Haberler