Bitcoin’in Yükselişi ve Polygon Grafiğinin Analizi

Bitcoin Haber

Bitcoin, son yükselişi ile 31.139 dolar seviyesinden işlem görüyor. 31.800 dolar seviyesinin aşılması Bitcoin için önemli bir direnç seviyesinin kırılmasına neden olacak ve bu durum altcoin piyasasını da etkisine alacak. Bu içerikte ise Polygon (MATIC) grafiği incelenmiştir.

MATIC grafiğinde dört saatlik grafikte oluşan dikdörtgen yapısında sonunda kırılım gerçekleşti ve kırılımın ardından direnç çizgisi destek seviyesi olarak çalıştı. EMA 200 kırılımının ardından gelen yükseliş, bu seviyenin ciddi bir direnç görevi gördüğünü bir kez daha gösterdi.

MATIC için takip edilmesi gereken destek seviyeleri sırasıyla; 0,598 / 0,588 ve 0,580 dolar seviyeleri. 0,598 dolar seviyesinin altında dört saatlik bar kapanışının gerçekleşmesi yükseliş ihtimalinin azalmasına ve düşüşün ivme kazanmasına neden olur.

Öte yandan MATIC için dikkat edilmesi gereken direnç seviyeleri ise sırasıyla; 0,613 / 0,623 ve 0,633 dolar seviyeleri. Bu seviyelerin kırılması ve dört saatlik bar kapanışının gerçekleşmesi MATIC için asıl takip edilmesi gereken senaryo olacaktır.

Son olarak, günlük MATIC/ETH paritesinde daralan üçgen yapısının yukarı yönlü kırılım gerçekleşmesi MATIC’in ETH karşısından değerleneceğini gösteriyor. Özellikle EMA 200 seviyesinin kırılmasıyla birlikte Polygon ekibinden önemli anlaşma haberleri gelebilir. Bu durum Polygon için önemli bir gelişme olacaktır.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

ABD Temyiz Mahkemesi SEC’in Grayscale ETF Başvurusunu Yeniden Gözden Geçirme Kararı Aldı

Sonraki Haber

Kripto Balina İşlemi: 4.5 Trilyon Shiba Inu Token’ı Transfer Edildi

İlgili Haberler