Bitcoin’in Yükselişi Solana ve Chiliz’i Etkiledi: Detaylı Grafik Analizi

Bitcoin Haber

Bu hafta kripto para piyasası heyecanlı bir dönem geçirdi. Bitcoin, 28.000 dolar direncini her seferinde kırdı. Ancak, günlük bar kapanışları bu seviyenin üstünde gerçekleşmedi. Bitcoin’in bu yükselişi altcoin’ler için de hareketlilik getirdi. Özellikle Solana ve Chiliz adlı kripto paralar bu hareketlilikten etkilendi.

Solana’nın grafiğinde son bar kapanışları yatırımcıları memnun ederken, son iki barın iğnesi yükselen kanal formasyonunda destek çizgisinin direnç olarak çalışmasıyla endişe yarattı. Solana için takip edilmesi gereken destek seviyeleri 23,16 / 22,99 ve 22,60 dolar seviyeleri. 22,60 dolar seviyesinin kırılması Solana fiyatında ciddi bir düşüş yaşanmasına neden olabilir.

Chiliz için bir saatlik grafikte daralan bir yapı göze çarpıyor. Chiliz için işler son zamanlarda iyi gitmiyor ve olumlu bir akışı olmaması durumunda yatırımcıları ve takipçileri üzebilir. Chiliz için takip edilmesi gereken önemli destek seviyeleri 0,0593 / 0,0588 ve 0,0581 dolar seviyeleri. 0,0588 dolar seviyesinin altında bir kapanış düşüşün hızlanmasına neden olacaktır.

Her iki kripto paranın da destek ve direnç seviyeleri belirli. Bu seviyelerin kırılması durumunda düşüş veya yükseliş hareketlerinin hızlanacağı belirtiliyor. Yatırımcıların bu seviyelere dikkat etmeleri ve hareketlerini bu seviyelere göre düzenlemeleri öneriliyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Tayvan’da Kripto Varlık Düzenlemeleri İçin Yeni Yasa Tasarısı Hazırlığı

Sonraki Haber

Kripto Parada Büyük Çöküş: FTX Davasında SBF İçin Yolun Sonu Görünüyor

İlgili Haberler