Bitcoin’in Yeni Adresleri 2 Yılın Zirvesinde: Yükseliş Sürer Mi?

Bitcoin Haber

Hafta başında düşüş yaşayan kripto para piyasası, güne yükselişle başladı. Lider kripto para birimi Bitcoin, 26.000 dolar seviyesini aştı. Analistlere göre, Bitcoin’in yükselişini sürdürebilmesi için 25.600 dolar seviyesini koruması gerekiyor.

Kripto para piyasasında çoğu altcoin de yükselişe geçti. Toplam piyasa değeri 1,04 trilyon dolar seviyelerine ulaştı. Ethereum, 1600 dolar seviyesini aştı. Coinglass verilerine göre son 24 saatte ortalama 180 milyon dolar değerinde short ve long pozisyon tasfiye oldu.

Kripto analiz platformu Glassnode, Bitcoin’deki yeni adres sayısının son 2 yılın en yüksek seviyesine ulaştığını belirtti. Bu sayı, 7 günlük hareketli ortalama bazında 23.711.423 seviyesinde.

Kripto para analisti Michael Van de Poppe, Bitcoin’in yükselişini sürdürebilmesi için yakın vadede 25.600 dolar seviyesini koruması gerektiğini ifade etti. Ancak, bu seviyenin korunamaması durumunda, Bitcoin’deki değer kayıpları hız kazanabilir.

Bu bilgiler yatırım tavsiyesi içermez. Kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolayısıyla risk taşıdığını unutmamak gerekir. Yatırımcılar, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmeli.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Kripto Para Piyasası Noel’de Toparlanabilir: Kripto Para Yatırımcısı Chris Burniske’den Beklenti

Sonraki Haber

Worldcoin (WLD) Tarihi Düşüş Yaşıyor: Yatırımcılar Dikkat!

İlgili Haberler