Bitcoin’in Geleceği: İki Uzmanın Farklı Tahminleri

Bitcoin Haber

Bitcoin‘in (BTC) son durumu, kripto para analistleri arasında farklı yorumlara neden oldu. Büyük kripto para birimi, son 24 saatte %0,17 düşüşle 27 bin 710 dolardan işlem görüyor. Tecrübeli kripto para analisti Michael van de Poppe, Bitcoin’in kısa süreli de olsa 28 bin doların üzerine çıkan son hareketinin ardından, Bitcoin’in 29 bin – 30 bin dolar aralığını geçeceğini ve yeni yerel zirvelere ulaşacağını öne sürdü.

Ancak, Bitcoin’in 28 bin dolarlık eşiği geçmesi konusundaki beklentisi, BTC’nin bu eşiği geçememesi nedeniyle biraz düşündürücü. Bitcoin genellikle konsolidasyon dönemlerinin ardından yükselişe geçme ve yeni zirvelere ulaşma eğilimindedir.

Diğer yandan tecrübeli kripto para analisti Ali Martinez, Bitcoin’in fiyat grafiğinde bir düşüş formasyonu oluşturduğunu ve bu durumun genellikle BTC’nin düşüş trendinin devam ettiğinin bir göstergesi olduğunu belirtti. Martinez, Bitcoin’in 26 bin 500 dolara kadar geri çekilebileceğini öne sürdü.

Her iki analistin çelişkili tahminleri, kripto para piyasasındaki belirsizliği açıkça yansıtıyor. Yatırımcılar, bu çelişkili sinyaller arasında hangi yönün doğru olduğunu tespit etmekte zorlanıyorlar. Ancak, boğalar ve ayılar arasındaki savaş henüz bitmiş değil.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Ünlü Avukat Deaton’dan Ripple Davası Hakkında Flaş Yorum: Başka Duruşma Olmayacak

Sonraki Haber

Bitcoin’de Hareketli Hafta: Volatilite Artışı ve Balina Hareketleri

İlgili Haberler