Kripto Para Bitcoin Kitabı – Levent Kurt

Bitcoin Haber

Kripto Para Bitcoin – Finansal Özgürlüğün Eşiğinde (KPB-FÖE) Türkiye’de bitcoin ve kripto para teknolojisi alanında basılmış ilk kitap olma özelliğini taşıyor.

Coin-Türk ve BigPara.com da yazdığı analiz ve yorumlarından tanıdığımız yazar Levent Kurt kitabında bitcoin’in nasıl çalıştığından güvenlik sorunlarına, bitcoin yatırımlarında dikkat edilmesi gerekenlerden kripto paların geleceğine kadar birçok yönüne değinmiş.

bitcoin-kitap-kripto-para-levent-kurt-on-kapak
Kripto Para – Bitcoin

Kitabın giriş bölümünde bitcoin’in nasıl çalıştığı, tarihçesi, finansal açıdan etkileri detaylı olarak anlatılmış. İlerleyen bölümlerde ise bitcoin madenciliği, dünyadaki bitcoin girişimleri, bitcoin borsalarında alım satım işlemleri gibi konular yer alıyor.

KPB-FÖE bitcoin ile yeni tanışan okuyucu için kaynak kitap niteliğinde. Teknik detaylarıyla fazla ilgilenmeden bitcoin dünyasına ilk adımı atmak isteyenlerin mutlaka okuması gereken bir başlangıç rehberi.

kriptopara-bitcoin-icindekiler
İçindekiler

2018 yılında ikinci basımı yayınlanan “Kripto Para Bitcoin – Finansal Özgürlüğün Eşiğinde” kitabını kitapçılarda ve çevrimiçi satış yapan aşağıdaki sitelerde bulabilirsiniz. Kitabı ayrıca bitcoin ile ödeyerek store.coin-turk.com sitesinden sipariş etmeniz mümkün.

Kitap satış siteleri:


Total
0
Shares
2 yorum
  1. Kitabın tamamını okudum. Oldukça akıcı, sade ve anlaşılır ifadelerle teknik detaya girmeden bütün kitlelere hitap edecek şekilde yazılmış ilgisi olan herkes okumalı özellikle bitcoin farkındalığını artırmak için finans sektöründeki herkes kitabı okumalı. Umarım Türkiye bitcoin hakkında bilgi sahibi olup gereken ne ise yapar. Teşekkürler…

  2. kitap çok hoş ve içbir bilgisi olmayan insanlaa daha itp edecek seviede bir kitap tır ve layın teknik özellikleri herşey düzgün olmuş kitabı hediye eden bitcoinhaber e teşekkür ederm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber

Bitcoin ile Fidye İsteyen Virüslerden Korunma Yolları

Sonraki Haber

Bitcoin ve Blockchain Sektöründe İş ve Kariyer Fırsatları!

İlgili Haberler