Bitcoin Yükselişi Başladı Mı? Credible Crypto’dan İlgi Çekici Tahminler

Bitcoin Haber

Popüler bir kripto para analisti olan Credible Crypto, son piyasa tahminlerini paylaştı. Analiste göre, Bitcoin‘in kilit bir seviyeyi geri kazanması durumunda güçlü bir yükseliş bekleniyor. Ancak FOMO (Korkudan Kaçma) henüz başlamış değil ve yatırımcıların hızlı yükselişi tetikleyecek olan bu durumun ne zaman başlayacağı merak konusu.

Analiste göre gerçek FOMO, Bitcoin 29.000-30.000 dolar seviyesini aştığında başlayacak. Credible Crypto, Bitcoin’in kısa vadede 23.500 dolara kadar düşebileceğini öngörmüştü, ancak Bitcoin, teknik göstergeleri bir kenara bırakarak yönünü yukarı çevirdi.

Yazı hazırlandığı sırada Bitcoin fiyatı 27.160 dolar seviyesindeydi ve birçok uzmana göre Bitcoin’in yükselmeye devam etmesi muhtemel. Credible Crypto’ya göre, piyasa 15.000 dolar seviyesinden beri birçok yatırımcıyı yanıltmayı başardı ve herkesin 24.000 dolarda bir kırılmaya kesin gözüyle bakmaya başladığı bir anda, aşırı düşüş hissini haklı çıkacak bir kırılma olmadı.

Analiste göre gerçek yükselişten önce yeni bir düşüş daha olacak. Düşüş senaryosunun geçersiz kılınması için 28.770 dolar üzerinde kapanışlar gerekiyor. Ayrıca, analist Bitcoin’deki son dalgalanmadan etkilenmediğini belirtti.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Animoca Brands İştiraki TinyTap, Yapay Zeka ve NFT Araçlarını Eğitime Entegre Ediyor

Sonraki Haber

Spot Bitcoin ETF Onayı Ne Zaman Olacak? Uzmanlar Yeni Tahminlerde Bulundu!

İlgili Haberler