Bitcoin Yükseliş Trendinde: Analistten Umut Veren Açıklamalar

Bitcoin Haber

Son dönemlerde Bitcoin‘e olan ilginin arttığı belirtilirken, bir kripto para analisti Bitcoin’in sürdürülebilir bir yükseliş trendi içinde olduğunu belirtti. Analist Credible Crypto, lider kripto para birimi Bitcoin’in açık pozisyonlarının azaldığını ve bu durumun aşırı kaldıraçlı yatırımcıların saf dışı bırakıldığına işaret ettiğini ifade etti.

Kaldıraçlı açık long ve short pozisyonlar üzerinden Bitcoin’i yakından takip eden yatırımcılar, Bitcoin’in yükselişi sonrası düşük açık pozisyon seviyelerinin, rallinin spekülatörler yerine spot piyasa akümülatörleri tarafından yönlendirildiğini düşünüyor.

Credible Crypto, Binance‘deki açık pozisyon seviyelerinin son yükselişten önceki seviyelere geri döndüğünü belirtti. Analist, bu durumun sağlıklı bir yükseliş trendinin göstergesi olduğunu ve Bitcoin’deki yükselişin devam edeceğini öne sürdü.

Analist ayrıca, Bitcoin’in 30.000 dolara doğru son yükselişinin muhtemelen çok daha büyük bir yükselişin habercisi olduğunu vurguladı. Bitcoin’in değerinin 30.077 dolar seviyelerinde olduğu belirtilirken, analist düşen açık pozisyonlar ve spot piyasa odaklı yükselişle Bitcoin’in büyük bir ralliye hazırlandığını vurguladı.

Sonuç olarak, Bitcoin hakkında yapılan bu analizler, kripto para biriminin yükseliş trendinde olduğunu ve büyük bir ralliye hazırlanıyor olabileceğini gösteriyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

“MicroStrategy, Bitcoin Yatırımlarıyla Kara Geçti: Bitcoin İçin Beklentiler Neler?”

Sonraki Haber

XRP Destekçisi John Deaton, Coinbase-SEC Davası Hakkında Yorumlarda Bulundu

İlgili Haberler