Bitcoin Yatay Seyirde: TON ve LINK Coin Beklentileri Neler?

Bitcoin Haber

Bitcoin fiyatındaki yatay seyir can sıkıcı seviyelere ulaştı ve bu durumun bir hafta daha devam etmesi bekleniyor. Uzmanlar, Bitcoin’in hareketliliğinin altcoin yatırımcılarına kazanç getirebileceğini belirtiyor. TON ve LINK Coin için beklentiler ise farklı yönlere işaret ediyor.

Toncoin’in yükseliş trendinde olduğu görülüyor ancak 2,07 dolarlık direnç bölgesinde satıcılar yükselişi engellemeye çalışıyor. RSI’daki aşırı alım seviyeleri küçük bir düzeltme veya konsolidasyonun mümkün olduğunu gösteriyor. Ancak, Bitcoin fiyatındaki bir düşüş veya TON Coin ayılarının harekete geçmesi durumunda fiyatın 1,61 dolara kadar düşebileceği belirtiliyor.

Öte yandan, LINK Coin uzun vadeli portföylerde kendine yer bulan bir coin. Ancak beklenen güçlü performansı gösteremiyor. Orta vadeli hedeflenen stake havuzu genişletilmesi ve esnek ödüller birkaç ay içinde talebi artırabilir.

Alıcılar, LINK Coin’in toparlanmasını başlatmaya çalışıyor ancak 20 günlük EMA (6,23 dolar) yakınında dirençle karşılaşıyorlar. Eğer boğalar LINK fiyatını 20 günlük EMA’nın üzerine çıkarırsa, 50 günlük SMA’ya (6,94 dolar) bir hareket görebiliriz. Ancak tersi senaryoda 5,5 dolara düşüş şaşırtıcı olmayacaktır.

Sonuç olarak, bu tahminlerde Bitcoin’in hareketleri belirleyici olacak. Uzmanlar, Bitcoin’in 25.000 dolar altı kapanışlarda 22.000 dolara kadar düşebileceğini belirtiyor. Ancak, pozitif senaryoların altcoinlerde geçerli olabilmesi için Bitcoin fiyatının 26.800 bölgesini aşıp burayı sağlam bir desteğe dönüştürmesi gerekiyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Güney Kore’den Kuzey Kore’nin Kripto Varlıklarını Takip Etme Planı

Sonraki Haber

FTX’in Kurucusu Bankman-Fried, Adalet Bakanlığı’nın İddialarına Karşı Savunma Hazırlıyor

İlgili Haberler