Bitcoin ve XRP Coin: Güncel Durum ve Fiyat Tahminleri

Bitcoin Haber

Bitcoin fiyatındaki dalgalanmanın devam ettiği ve büyük yatırımcıların karlı Bitcoin transferleri yapmaya başladığı belirtiliyor. Bu durum, yatırımcılar arasında endişe yaratırken, Bitcoin fiyatı yazının yazıldığı sıradaki 26.500 dolar seviyesini korumaya devam etti. Ripple‘ın SEC ile devam eden davası hakkındaki gelişmeler de mercek altında. Ripple’ın itirazları kabul edilirse SEC’in temyiz görüşmeleri için önümüzdeki yıl Nisan sonrasını beklemesi gerekecek.

Temyiz başvurusu reddedilirse XRP Coin fiyatının hızla 0,56 dolara çıkabileceği belirtiliyor. Ayrıca, Kongre’nin 30 Eylül tarihine kadar anlaşmazlık durumunda, SEC’in personelinin %93’ü Ekim ayında işbaşı yapmayacak. SEC ise hükümetin kapanma ihtimaline karşı evrak işlerini erkene aldı.

Kapatma birkaç hafta sürerse, SEC’in XRP dahil birçok kripto davasında atması gereken adımları ıskalayabileceği belirtiliyor. Örneğin, Ekim ayının ikinci haftasına kadar GBTC için son toplu duruşma talep etme hakkı var. Temyiz kararının önemli bir son dakika gelişmesi olacağı ve henüz gelmediği belirtiliyor.

XRP Coin fiyat tahminlerine bakıldığında, haftalık grafikte fiyatın 0,47 dolar bölgesinin üzerinde olduğu görülüyor. 0,5 dolar desteğinin bir süredir kritik olduğu belirtiliyor. Ancak genel piyasa hissiyatındaki negatiflik ve petrolün 100 dolara koşması nedeniyle, bu desteğin korunması zor görünüyor.

Son olarak, kripto paraların makro gelişmelerden fazlasıyla etkilendiği belirtiliyor. Dört saatlik grafikte 0,4958 dolar bölgesi 3 günde 4 kez test edilmiş ancak henüz kırılmamış. Düşüşte hedefin 0,42 ve yükselişte 0,56 dolar olduğu belirtiliyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Chiliz ve Tottenham Hotspur’dan Yeni Ortaklık: Spurs Taraftar Tokenları Lansmanı

Sonraki Haber

Kripto Piyasalarında Yön Belirsizliği Sürüyor: VanEck’ten Ethereum Strategy ETF Hamlesi

İlgili Haberler