Bitcoin ve NEO Coin’in Son Durumu: Fed Toplantısı ve Fiyat Analizleri

Bitcoin Haber

Bitcoin fiyatı, Fed toplantısının yaklaşması ve sıkı para politikasının uzun sürebileceği endişesi ile 25.300 dolar seviyesine doğru ilerliyor. Bu durum, Fed’in %2’lik enflasyon hedefini henüz garanti altına almadığı göz önünde bulundurulduğunda endişe verici olarak değerlendiriliyor.

NEO Coin fiyatı, uzun vadeli yatay destek alanının hemen üzerinde kısa vadeli bir yükseliş formasyonu içinde işlem görüyor. NEO’nun Ocak ayında 609 günlük azalan direnç çizgisinden çıktığını gösteren teknik analiz, gelecekte önemli fiyat artışlarına yol açabilecek uzun vadeli seviyelerden kopuşları işaret ediyor.

NEO, Şubat ayında 15,80 dolar ile yıllık zirvesine ulaştı. Bu zirve, 12 dolarlık yatay direnç alanının üzerinde gerçekleşti. Ancak beklenen destek sağlama durumu gerçekleşmedi.

NEO Coin’in fiyatı, haftalık grafikteki kırılmanın bir sapma olduğunu ve fiyatın bölgeyi direnç olarak doğrulayıp 6,38 dolar seviyesine düştüğünü gösteriyor. Günlük zaman diliminde yapılan teknik analiz, NEO için umut verici detaylar sunuyor. NEO’nun, Şubat ayındaki zirveden bu yana düşen bir paralel kanalda olduğu belirtiliyor.

RSI’nın günlük grafikteki yükseliş beklentisini desteklediği ve 9,6 dolara doğru bir toparlanma ihtimalinin göz ardı edilemeyeceği belirtiliyor. Ancak tersi bir senaryo, mevcut fiyattan %15’lik bir düşüşle 6,30 dolarlık uzun vadeli desteğin yeniden test edilmesine yol açabilir.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

ABD, Kripto Paralar İçin Muhasebe Standartlarını Belirledi

Sonraki Haber

Google, Kripto Para ve NFT Oyunlarının Reklamlarına İzin Verecek

İlgili Haberler