Bitcoin ve Ethereum Fiyat Analizi: Büyük Satışlar mı, Yoksa Ralli mi Bekleniyor?

Bitcoin Haber

Bitcoin fiyatı, 27.000 doların altına geriledi ve 200 günlük üssel hareketli ortalamanın altına indi. Bu durum, altcoinlerde büyük satışları tetikleyebilir. Ancak, popüler bir analist Ethereum (ETH) rallisine işaret etti. Analist, ETH’nin yükselişine atıf yapan bir gönderi paylaştı. ETH fiyatı yaklaşık 1.687 dolardan işlem görüyor.

Analist Dave the Wave, Ethereum’un fiyatının 1.700 doların üzerinde olduğunu ve Bitcoin’in 27.000 doların altında kaldığını belirtti. Bitcoin’in fiyat hareketlerini tahmin etmeye çalışan analist, BTC‘nin alım bölgesinde olduğunu ifade etti.

Dave the Wave, Bitcoin’in logaritmik büyüme eğrileri (LGC) grafiğine dikkat çekti. Grafiğe göre, Bitcoin’in 27.000 dolarlık fiyatı alım bölgesinde görünüyor. Analist, Bitcoin’in logaritmik hareketli ortalama sapma (LMACD) göstergesinin de benzer bir tablo çizdiğini belirtti.

Analist, LMACD’nin bir varlığın eğilimindeki, gücündeki ve momentumundaki değişiklikleri ortaya çıkardığını belirtti. Ayrıca, Bitcoin’in LGC ile güçlü toparlanma sinyalleri gönderdiğini söyledi.

Bazı uzmanlar ise Bitcoin fiyatının 24.700 doların altında bir kırılım bekliyor. Bitcoin fiyatı 28.850 dolar bölgesini aşmadığı sürece düşüş bekleyen analistler tahminlerini sürdürecekler.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

PancakeSwap (CAKE), BASE Ağına Geliyor: BASE Ağı Nedir, Neden Önemli?

Sonraki Haber

Ağustos Ayında Kripto Para Piyasası: Yükseliş ve Düşüşler

İlgili Haberler