Bitcoin Rallisine Hangi Altcoin’ler Eşlik Edebilir? İşte Grafik Analizler ve Hedef Fiyatlar

Bitcoin Haber

S&P 500, geçtiğimiz haftanın son dört gününde düşüş yaşasa da, Bitcoin fiyatı üzerinde pek bir etkisi olmadı. Bu durum, ABD borsalarıyla bir süredir koordine hareket eden Bitcoin için olumlu bir gösterge olarak değerlendirildi. Uzun süredir devam eden belirsizlik, Bitcoin fiyatının bir sonraki yön hareketini belirsizleştirirken, bu durumun yatırımcılar için bir tuzak olabileceği konusunda uyarılar yapıldı.

Birkaç büyük altcoin’in fiyatında baskı oluşturulmuş olabileceği ve birkaç altcoin’in toparlanma belirtileri gösterdiği belirtildi. ChainLink fiyatı son zamanlarda hareketli ortalamaların üzerine çıktı ve RSI pozitif bölgede olduğu için, emir defterinde alıcıların üstünlüğe sahip olduğu görülüyor.

Maker coin’in 20 günlük EMA ortalaması aşağı yönde izlenmesi gereken bir destek olarak belirtildi. Eğer fiyat bu seviyeden toparlanırsa, daha düşük seviyelerin yatırımcıların dikkatini çekmeye devam ettiği yorumu yapıldı. Ayılar, fiyatı 20 günlük EMA ortalamasının altına düşürürse bu durum yükseliş momentumunun zayıfladığını gösterir.

Arbitrum coin’in uzun zamandır düşüş trendinde olduğu ve bu durumdan bir türlü kurtulamadığı görülürken, 20 günlük EMA ortalamasında yükselişlerde satış yapıyor olmasına rağmen, boğaların bu alanda alım yapıyor olması olumlu bir durum olarak değerlendirildi. RSI seviyesinin 40’ın üzerine çıkarak momentumun giderek olumluya döndüğü görülüyor.

Theta Network coin’in 23 Eylül’de 20 günlük EMA ortalamasının üzerine çıkarak boğaların arzı azalttığı ve bir geri dönüş girişiminde bulunduğu gösterdi. Ayılar fiyatı 50 günlük SMA’nın altına geri çekti ancak boğaların 20 günlük EMA ortalamayı savunması bekleniyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Cardano’nun Geliştirme Faaliyetleri Artıyor Ancak Fiyatı Düşüyor

Sonraki Haber

Litecoin’deki (LTC) Üçüncü Halving ve Etkileri

İlgili Haberler