Bitcoin İçin En Kötüsü Bitti Mi? Popüler Analist Yanıtladı!

İlayda Peker

2018’deki Bitcoin (BTC) döngüsünün dibini doğru tahmin etmesiyle tanınan popüler bir kripto analisti, ayı piyasasının en kötüsünün sona erdiğini söylüyor.

Ayı Piyasası Bitti Mi?

Anonim kripto analisti Smart Contracter, 217.400 Twitter takipçisine yeni yılın başlangıcı yeni bir dip getirse de piyasa koşullarının iyileşmeye başlayacağını söylüyor.

Kripto ayı piyasasının en kötüsü geride kaldı, [2023’ün ilk çeyreğinde] yeni bir dip görebiliriz, ancak FTX‘in iflas başvurusunda bulunması ve yaklaşık 2 trilyon dolarlık bir servet yıkımı ile kriptodaki katliamın çoğunun geride kaldığını varsaymak muhtemelen güvenlidir. Daha iyi günlerin şerefine.

Ayrıca, teknoloji hisseleri ile Bitcoin arasında güçlü bir fiyat korelasyonu olduğunu, ancak Tesla hisselerinin performansını Bitcoin ile karşılaştırırken bu ilişkinin daha da belirginleştiğini söylüyor.

Kripto, son birkaç yılın büyük bölümünde teknoloji ile ilişkilendirildi ancak TSLA üzerine yerleştirilmiş BTC grafiği gerçekten çılgınca.

Bu yazının yazıldığı sırada Bitcoin 16.828 $ değerindeydi.

Ethereum Yorumu

Ethereum‘a (ETH) bakıldığında, akıllı sözleşme platformunun yatay direnci 1.226 dolarda test ettiğini ancak 1.260 ila 1.280 dolar arasında yeni bir fiyat aralığına geçebileceğini söylüyor.

Görünüşe göre ETH nihayet bu 4 saatlik yatay direnci deniyor, umarım bu korkunç düşük volatilite tatil dönemi nihayet sona ermiştir. Üst kanal testinin 1.260-1.280$ civarında olmasını çok isterim.

Bu yazının yazıldığı sırada Ethereum 1.254 dolardan el değiştiriyor.


Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

BTC Fiyatı İçin Büyük Hamle Mi Geliyor? 

Sonraki Haber

Ripple SEC’e Karşı Davayı Kazanırsa XRP’ye Ne Olur?

İlgili Haberler