Bitcoin Fiyatı: Yatırımcıları Neler Bekliyor?

Bitcoin Haber

Bitcoin, Ekim ayının ilk haftasında yaşadığı yükselişin ardından düşüş yaşadı. Ancak, yatırımcılar 27.000 dolar seviyesi üstünde yaşanabilecek bir haftalık kapanışı beklemekte. TradingView verilerine göre Bitcoin volatilitesi azalmış durumda. MN Trading’in kurucusu ve CEO’su Michael van de Poppe, Bitcoin fiyatının 27.800 dolara yükselmesine engel olacak bir durum olmadığını belirtti.

Bitcoin için 27.000 dolar direnci ve ötesinde hafta boyunca ciddi bir potansiyel olduğu belirtiliyor. Cane Island Alternative Advisors’ın kurucusu ve yatırım yöneticisi Timothy Peterson, Bitcoin fiyat seviyesinin yakın gelecekte büyük bir artış göstereceğini öngördü. Peterson’a göre, Bitcoin fiyatı 27.000 dolar seviyesinde 2023’ün sonuna kadar yaklaşık %75’ini destek olarak sürdürecek.

Peterson, Ağustos ayında Bitcoin fiyatında %15’lik bir düşüş gözlendiğini ve önümüzdeki üç yıl içinde 100.000 dolar seviyesine ulaşılacağını öne sürmüştü. Peterson, Bitcoin’in benimsenme eğrisinin üzerinde %75 zaman geçirdiğini ve bu eğrinin 60 gün içinde 27,000 dolara ulaşacağını belirtti.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Latin Amerika’da Kripto Para Yatırımcıları Merkezi Borsaları Tercih Ediyor

Sonraki Haber

Kaliforniya Valisi Newsom, Kripto Hizmeti Veren İşletmelere Daha Sıkı Düzenlemeler Getiriyor

İlgili Haberler