Bitcoin Fiyatı ve Beklenen Yükseliş: Uzman Yorumları

Bitcoin Haber

Bitcoin fiyatı, ABD piyasalarının açılmasının ardından düşüş yaşadı. Bu durum, altcoinlerin büyük kısmının ATL seviyesine gerilemesine yol açtı. Ancak, Bitcoin’de yeni bir sürpriz bekleniyor mu? Bitcoin, 26.000 dolar seviyesine kadar geriledi ve bu seviye birçok kez destek olarak test edildi. Binance emir defterini takip eden Material Indicators, olası senaryoları inceledi.

25.000 dolar seviyesi ile mevcut fiyat arasındaki likidite 50 milyon dolar seviyesinde. Ancak, yukarıdaki direnç seviyesine kadar 6 milyon dolarlık satış bulunuyor. Bu durum, Bitcoin için sürpriz bir yükselişi kolaylaştırabilir.

Popüler kripto para analisti Daan Crypto Trades, mevcut durumun çok da kötü olmadığını belirtiyor. Ona göre, fiyat trendini belirleyecek iki temel seviye bulunuyor. Bunlar, 28.000 dolarda bulunan 200 haftalık hareketli ortalama (MA) ve 25.000 dolarlık yatay destek alanı.

Eylül ayının yatırımcılara negatiflik aşılamasına karşın, Ekim ayı tam tersini vaat ediyor. Uzman analist, önümüzdeki ayın kripto para yatırımcıları için güçlü bir toparlanma getirebileceğini belirtiyor. 2022 performansının, Amerika Birleşik Devletleri’nin gösterge faiz oranları sayesinde bir istisna oluşturduğunu ifade ediyor.

Bitcoin, yazının hazırlandığı sırada 26.166 dolardan alıcı buluyor. Bu bilgilerin yatırım tavsiyesi olmadığı ve yatırımcıların kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmeleri gerektiği belirtiliyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Bitcoin Yatırımcılarının Beklentisi: Spot Bitcoin ETF Onayı

Sonraki Haber

Kripto Para Borsası Kraken, İspanya’da Düzenleyici Onay Aldı

İlgili Haberler