Bitcoin Düşüşü Altcoin Piyasasını Etkiliyor: LUNC ve CHILIZ Analizi

Bitcoin Haber

Bitcoin‘deki düşüşün altcoin piyasasını olumsuz etkilediği belirtiliyor. Bitcoin’deki düşüş, yatırımcılara cazip alım fırsatları sunuyor fakat aynı zamanda ciddi zarar riski de taşıyor. Piyasa lideri birçok proje ise iflas etme noktasına geldi.

Luna tarafında ekosistemi canlandırmaya yönelik bir adım atılmazken, LUNC için durum giderek kötüleşiyor. Grafikte sağlıklı bir formasyon yapısı oluşmayan LUNC, EMA 200 ortalamasının üstünde kalıcılık sağlarsa fiyatın yükselmesi daha kolay olabilir.

LUNC için dikkat edilmesi gereken destek seviyeleri belirtilmiştir. Eğer belirtilen seviyelerin altına düşülürse, LUNC için ciddi değer kayıpları yaşanabilir.

Öte yandan, 2021 yılında yaptığı çıkışla birçok yatırımcının hafızasına kazınan Chiliz, son dönemlerde kötü bir dönem geçiriyor. Chiliz için belirtilen destek seviyelerinin aşağı yönlü kırılımı, ciddi bir zarar riski oluşturuyor.

Kaynak: https://coinstats.app/coins/chiliz/

Son olarak, belirtilen direnç seviyelerinin aşılması durumunda, EMA 7 ve EMA 21 seviyelerinin direnç görevine son verilebileceği ve düşen direnç çizgisinin kırılabileceği belirtiliyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Kripto Para Borsası Kraken, İspanya’da Düzenleyici Onay Aldı

Sonraki Haber

HSBC Müşterileri, FCF Pay Sistemi Üzerinden Kripto Para İle Mortgage Kredi Ödemelerini Yapabilecek

İlgili Haberler