İddia: Kripto Piyasası Şimdiye Kadarki En Büyük Boğa Döngüsüne Hazır

Bitcoin Haber

Bitwise Asset Management’ın Baş Yatırım Sorumlusu Matt Hougan‘a göre, kripto piyasaları önümüzdeki birkaç yıl içinde benzeri görülmemiş bir büyümeye hazırlanıyor. Hougan, kısa süre önce verdiği bir röportajda dijital varlık piyasalarına yönelik iyimserliğini dile getirerek “özellikle önümüzdeki üç yıl içinde yükselişe geçeceğini” belirtti.

Kriptoda Boğa Beklentisi

Yakın zamanda The Wolf of All Streets YouTube kanalına verdiği bir röportaj sırasında Hougan, yaklaşan kripto para piyasası boğa döngüsünün kullanıcı benimsemesi, toplam piyasa değeri artışı ve diğer önemli ölçütler açısından şimdiye kadarki en büyük döngü olacağını öngördü.

Yol boyunca tümsekler olsa da Hougan, düzenlemenin nihayetinde piyasa için olumlu bir faktör olacağından emin.

Hougan’a göre önümüzdeki döngünün arkasındaki itici güç, ölçeklenebilirlikle ilgili büyük bir teknolojik atılım olacak. Katman-2 çağı olarak adlandırılan bu atılım, kriptonun daha önce imkansız olan bir şekilde ana akım haline gelmesini sağlayacak.

Ethereum ve diğer blok zincirlerindeki işlemlerin maliyetinin önemli ölçüde düşmesiyle, kripto nihayet ana akıma önemli bir şekilde nüfuz edebilecek.

Hougan, bu atılımla ilgili heyecanın her zamankinden daha yüksek olduğuna ve “gerçekten ana akıma nüfuz etmelerine” izin vererek kripto piyasalarında bir sonraki boğa döngüsünü yönlendireceğine inanıyor.

Piyasa Yorumları

Non fungible token’lar (NFT‘ler), merkezi olmayan finans (DeFi) ve stablecoinler bu alanda önemli gelişmeler olsa da, ölçeklenebilirlik, Bitcoin ve Ethereum’un ilk başlangıcını bile aşan gerçek dünya uygulamalarıyla daha da önemli olacaktır.

Bitwise Asset Management’ın kurucu ortağı ve CEO’su Hunter Horsley, geçen yılın sonlarında kripto piyasasının mevcut durumu hakkında konuşmuş ve bu yıl bir kripto para boğa döngüsünün başlamasını beklediğini açıklamıştı.

CryptoCompare’in en son Dijital Varlıklar Yönetimi İnceleme raporu, kripto para yatırım ürünlerinin 2023’ün ilk aylarında pozitif büyüme görmeye devam ettiğini ve dijital varlıkların geleneksel yatırımlardan daha iyi performans göstermeye devam ettiği bir dönemde, yönetim altındaki toplam varlıkların (AUM) Şubat ayında bir önceki aya göre %5,25 artışla 28,3 milyar $ gibi rekor bir seviyeye ulaştığını ortaya koyuyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber

Bitcoin Fiyat Görünümü: Topluluk Daha Düşük Fiyatlar Mı Bekliyor?

Sonraki Haber

Silvergate, Kripto Borsalarına Para Taşımak İçin Kullanılan SEN’i Kapattı

İlgili Haberler