Bitcoin (BTC) Konusunda Kripto Analisti Jason Pizzino’yu Uyardı! 

Bitcoin Haber

Kripto analisti Jason Pizzino, amiral gemisi kripto varlığının fiyatındaki yükselişin ortasında Bitcoin (BTC) konusunda dikkatli olunması çağrısında bulunuyor. 

Dikkatli Olun 

Pizzino, 284.000 YouTube abonesine Bitcoin’in Nisan ayının en düşük seviyesinden yaklaşık %5 yükseldikten sonra yeni zirvelere ulaşmasının olası olmadığını söylüyor: 

Burada Woods’tan çıktığımızı sanmıyorum, yeni zirvelere çıkmak üzere olduğumuzu sanmıyorum çünkü 28.500 $ ve şu anda 29.337 $ olan% 50 [Fibonacci geri çekilme seviyesi] seviyesindeki bu seviyeyi geçmedik.

Analist yorumlarına, “Bitcoin‘in kısa vadeli gücün piyasaya girmesi için hala bu seviyelerin üzerine çıkması gerekiyor, böylece 30.000 $ ve 31.000 $ ‘ı tekrar kırmayı deneyebilir. Şimdilik tüm bunlar çapraz bir dirence doğru bir ralli gibi görünüyor.” sözleri ile devam etti. 

Bitcoin Yorumları 

Bitcoin bu yazının yazıldığı sırada, bir ayın en düşük seviyesi olan 27.250$’dan %5,7 artışla 28.804$’dan işlem görüyor. 

Pizzino’ya göre Bitcoin, BTC‘nin beş ay içinde neredeyse %100’lük yükselişinin ardından başlayan düşüş trendini devam ettirmek için muhtemelen aşağı doğru geri çekilecek: 

Beş ay boyunca yükseldik. Bu son bir Hail Mary girişimi olmadığı sürece, bu fiyatın yukarı yönlü olmasını beklemiyorum. Bu sadece aşağı yönde devam etmeden önce biraz üzücü bir sıçrama… İzlenecek fiyatlar: 26.500$, 25.300$ ve 23.900$, yaklaşık 24.000$ seviyesi.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Yatırım bankası H.C. Wainwright: Kripto Kışı Bitiyor  

Sonraki Haber

Bitcoin ve Altcoin’lerde Son Durum: Bundan Sonra Ne Olacak? 

İlgili Haberler