Bitcoin (BTC) Boğa Koşusu Bitti Mi: Popüler Analist Veriler İle Açıkladı

İlayda Peker

Kripto para analisti ve influencer Tyler Swope, Bitcoin’in (BTC) yaşadığı son büyük düzeltmeye rağmen boğa koşusunun bitmediğini ve yeni rekor seviyelerin görüleceğini dile getiriyor. Yeni bir videoda Chico Crypto sunucusu 244.000 YouTube abonesine, Bitcoin için uzun vadeli yükseliş sinyallerini açıklayan on-chain analistlerin çalışmalarını takip ettiğini söylüyor.

Bitcoin Boğa Koşusu

Analistin açıklamalarına göre William Clemente III, düşü boyunca BTC biriktiren adreslerin hemen her zaman BTC almaya devam ettiğini dile getiriyor. Dolayısıyla genellikle Bitcoin balinaları hala BTC almaya devam ediyor ve bu da bir yükseliş sinyali olarak değerlendiriliyor.

Buna ek olarak Swope, Lex Moskovski’den aldığı bilgiler ışığında, stablecoin rezervlerinin tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştığını dile getiriyor. Dolayısıyla yatırımcılar kripto para ekosisteminde tamamen çıkmak yerine Tether (USDT) ve USDC gibi kripto paralarda beklemeyi tercih ediyor. Analiste göre insanlar, fırsatları bekliyor ve yeniden kripto para birimlerine yatırım yapmaya hazırlanıyor.

Kripto yatırımcısı ayrıca, bir boğa piyasasının zirvesinin dört temel sinyalini vurgulayan Bitcoin subreddit’teki bir gönderiye de işaret ediyor. Swope’a göre, bu dört ana göstergeye dayalı olarak henüz bir ayı piyasasına girmedik.

Boğa Piyasası Kaç Ay Sürüyor?

Analistin açıklamalarına ve stock-to-flow modeline göre boğa piyasaları yaklaşık olarak 18 ay sürüyor. Henüz 18 aylık bir süreç yaşanmadığını ifade eden analist, bir ay içinde 200 haftalık hareketli ortalamada% 16’lık parabolik bir artışa ulaşılmadan boğa koşusunun bitmeyeceğini ifade ediyor.

Günümüz kripto para piyasası ile ilgili olarak ise Swope, Bitcoin’in şu anda bir sonraki ralli için güç topladığını ifade ediyor. Dolayısıyla analiste göre, şu anda birikim zamanı ve gerçekten büyük fırsatlar çıkıyor.Total
30
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Lark Davis Bu Altı Kripto Para Biriminde Büyük Artış Bekliyor

Sonraki Haber

Dogecoin Yorumları: DOGE’nin Uzun Vadeli Geleceği Var Mı?

İlgili Haberler