Bitcoin Analizleri: Haftalık Kapanış ve Ralli Senaryosu

Bitcoin Haber

Kripto para piyasasının önemli aktörlerinden Bitcoin, 20 Ekim’de Wall Street açılışından sonra 30.000 dolar seviyesine ulaştı. Ancak bu seviyede tutunamayan Bitcoin, 29.539 dolardan işlem görmeye devam etti. Bitcoin fiyatı, son iki ayın en yüksek seviyesi olan 30.233 dolara ulaştıktan sonra Asya piyasasındaki gelişmelerle 29.500 dolar seviyesine geriledi.

Piyasadaki volatilitenin belirginliği, olası bir ralli ihtimalini arttırıyor. Bu ihtimalin artması için haftalık mum kapanışı önemli bir etken olacak. Keith Alan, 100 haftalık hareketli ortalamanın 28.627 dolar seviyesinde olduğunu belirtti ve Bitcoin’in boğa kırılışının teyit edilmesi ve doğrulanması için 30.500 dolar, 31.500 dolar ve nihayetinde 33.000 dolarlık önceki dirençleri aşması gerektiğini belirtti.

Öte yandan popüler yatırımcı Pentoshi, gerekli destek bölgelerini inceledi ve 28.900 doların dikkat edilmesi gereken bir nokta olduğunu belirtti. Kısa zaman dilimi üzerinden piyasa koşullarını takip eden analist Skew ise, uzun vadeli alımların 30.000 dolar civarında fomo yapmaya başladığını ve bu trendin kırılması halinde daha yüksek bir seviyeye çıkmadan önce güzel bir giriş olabileceğini belirtti.

Bu gelişmeler ışığında Bitcoin’in nasıl bir yol izleyeceği merakla bekleniyor. Haftalık kapanışlar ve destek seviyeleri, kripto para biriminin gelecekteki hareketlerini anlamak için önemli göstergeler olacak.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

SOL Coin’in Yükselişi Devam Ederken Yatırımcıların Beklentisi Artıyor

Sonraki Haber

Ünlü Analistten İddialı Tahmin: Yeni Ethereum, Solana Olacak

İlgili Haberler