Bitcoin Analisti DonAlt, Piyasaya Geri Dönüşünü Açıkladı

Bitcoin Haber

Bitcoin ve altcoin’lerin Kasım 2022’de dibe vuracağı haberinin ardından yatırımcıların dikkatini çeken tecrübeli kripto para analisti DonAlt, Bitcoin’in kısa süreli olarak 25 bin dolar desteğinin altına düşmesinin ardından Bitcoin alarak piyasaya geri döndüğünü açıkladı. DonAlt, Bitcoin alarak piyasaya dönmeden önce karşısında iki seçenek olduğunu belirtti. 26 bin dolar civarında alım yapmanın bir argüman olabileceği bir noktada olduklarını ve yanılırlarsa en fazla stop-loss olacaklarını ve 19 bin dolardan geri alım yapacaklarını belirtti.

DonAlt, eğer tahminlerinin doğru çıkması durumunda çift haneli yüzdeye ulaşan bir kar beklediğini ve ardından elindeki Bitcoin’leri satacağını belirtti. Hedef seviyelerinin 30 bin doların üzeri olduğunu ve bu eşiğin geçilmesinin ardından piyasanın nasıl gideceğini bekleyeceğini ifade etti.

26 bin dolar civarı seviyelerin iyi bir alım noktası olduğu konusundaki fikrinin geçerli olmaması durumunda yüzde 5’lik bir geri çekilme olacağını ve bu geri çekilmenin beraberinde bir kapitülasyon getireceğini belirtti. DonAlt, aşırı yükseliş ya da aşırı düşüş beklentisi olmadığını, ancak fiyatın geri dönmesi ve 24 bin 900 doların altına düşmesi ihtimalinin masada olduğunu ve böyle bir durumda kapitülasyonla karşı karşıya kalınacak olmasından dolayı ilginç bir ticaret olduğunu düşündüğünü söyledi.

Eğer bu durum gerçekleşirse fiyatın 20 bin dolara kadar düşebileceğini belirtti. Şu anda 25 bin dolar civarında henüz doğrulanmamış bir yukarı yönlü kırılma olduğunu ifade etti. DonAlt, piyasaya geri dönüşünü ve Bitcoin tahminlerini YouTube kanalında paylaştığı son analiz videosunda açıkladı.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

MATIC Coin İçin Beklenen Ralli Başlıyor mu?

Sonraki Haber

XRP Değerindeki Artış ve Piyasadaki Genel Yükseliş Eğilimi

İlgili Haberler