Bitcoin 35.000 Dolara Ulaştı, Sıradaki Hedef Ne?

Bitcoin Haber

Bitcoin, birkaç dakika önce 35.000 dolara yükseldi ancak hızla 34.900 dolara geri döndü. Direnç alanındaki kar satışları bölgenin aşılmasını engellese de, kritik bölgenin ikinci kez test edilmesi önemli.

Piyasa değer düşüş eğilimindeyse destek testleri kırılmaya mahkumdur. Ancak piyasa yükselişe geçerse aynı şeyi dirençler için söyleyebiliriz. Kripto paralarda değişmeyen kural, trende bağlı olarak direnç ve destek seviyelerinin sağlamlığıdır. Bitcoin fiyatı birkaç dakika önce tekrar 35.000 doları test etti.

Fiyat bir miktar geri çekildi ancak hala kritik bölgeden uzaklaşmadı. İlerleyen saatlerde 35.000 dolarlık direnç alanının kırılması şaşırtıcı olmayabilir.

Bitcoin fiyatı, Haziran ayından beri boğa piyasasına hazırlandığı söyleniyordu. Kripto para birimi 36.343 ve 42.500 dolar bölgelerini hedefliyor. Fiyat 34.000 dolar üzerinde kaldığı sürece direnç bölgesinin kırılması bekleniyor.

Kripto paraların kümülatif değeri ise yeniden 1,5 trilyon dolara ulaşmayı hedefliyor. BTC fiyatının artmasıyla birlikte, Mina Coin ve diğer kripto paralarda anormal artışlar görülebilir. Ancak şu anda tek sorun, kümülatif işlem hacminin 80 milyar doların altına inmesidir.

Bu makalede yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermemektedir. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatiliteye ve dolayısıyla risklere sahip olduğunun farkında olmalı ve kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

İspanya Merkez Bankası Dijital Euro’ya Hazırlanıyor

Sonraki Haber

Birleşik Krallık, Kripto Sektörüne Yönelik Düzenlemeleri Uyguluyor

İlgili Haberler