Binance’in Yeni Platformu Duyuruldu

Binance’in Yeni Platformu Duyuruldu

Dünyanın en büyük işlem hacmine sahip kripto para borsası Binance, 6 Eylül’de Launchpool platformunu açıkladı. Binance’in açıklamalarına göre yeni platform, kullanıcıların yeni varlıkları güvenli bir şekilde farming yapmalarına olanak tanıyacak ve ayrıca kullanıcılar BNB, BUSD ve diğer token’ları stake etme karşılığında yeni token ödülleri alacak.

Binance Launchpool

Yapılan açıklamalara göre Launchpool’daki ilk proje Bella protokolü olacak. Kullanıcılar BNB, BUSD veya ARPA token’larını 2020/09/09 00:00 AM (UTC) tarihinden itibaren 30 gün boyunca BEL token’larını toplamak için üç ayrı havuza koyabilecekler. Buna ek olarak Binance, BEL’i 16:00 AM (UTC) 09/16/2020 tarihinde listeleyecek ve BEL / BTC, BEL / BNB, BEL / BUSD ve BEL / USDT için işlemleri açacak.

BEL Token’ın Faydaları

Binance, Bella hizmetleri için indirimler, stake etme, oylama, yönetişim ve ödüller gibi BEL token’larını tutmanın ve kullanmanın sayısız faydası olduğunu ifade ediyor.

Özellikle Bella protokolü, Ağustos 2020’de gerçekleştirilen özel bir token satışıyla toplam 4,50 milyon USD topladı. Projenin önde gelen hissedarları arasında Arrington XRP Capital, Alphabit, Galaxy Digital kurucu ortağı David Namdar, Blockwall Capital’in kurucu ortağı Laurenz Apiarius, Blockstream’in eski ürün yöneticisi Ben Gorlick, Koi Ventures, Force Partners, RockX, CGS Dubai, N7 Labs, Coinbene, Amedeo Capital, AlphaCoin Fund, Bitblock Capital, BlueHill Capital, Roark Fund, Yunshang Capital, Consensus Labs bulunuyor.

Bunların yanında Binance’in son zamanlarda sürekli yeni adımlar attığını ve kullanıcıların istekleri doğrultusunda gelişmeler kaydettiğinin altını çizmekte de fayda var.

Haberlerimizi Facebook, Telegram kanalımızdan, Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.