Binance Yönetiminde İstifa Dalgası: Üç Yönetici Görevinden Ayrıldı

Bitcoin Haber

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) Haziran ayında Binance borsasına dava açmasının ardından, borsa önemli ölçüde kan kaybı yaşadı. Bu süre zarfında Binance’ın birçok Avrupa ülkesinde yaptığı lisans başvuruları reddedildi. Son aylarda mali düzenleyicilerle karşı karşıya kalan borsanın pazar payında düşüşler görüldü.

Bu süreçte Binance’de geniş çaplı işten çıkarmalar başladı. Binance US’nin eski CEO’su Brian Shroder’ın istifasının ardından, iki üst düzey yönetici daha görevlerinden ayrıldı. Bu isimlerin Binance US’nin Hukuk Başkanı ve Baş Risk Sorumlusu olduğu biliniyor.

Binance US’nin eski CEO’su Brian Shroder’ın istifasının yanı sıra, 100’den fazla personelin işten çıkarıldığı ifade edildi. Bu sayının toplam çalışan sayısının üçte biri olduğu öne sürüldü.

Binance US’nin Hukuk Başkanı Krishna Juvvadi ve Baş Risk Sorumlusu Sidney Majalya’nın da görevlerinden istifa ettikleri belirtildi. Böylelikle, bir hafta içinde üç üst düzey yönetici görevlerinden ayrılmış oldu. Binance’nin bu durumu nasıl yöneteceği merak konusu olmuştur.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Magic Eden, Solana’nın cNFT’lerini Destekleyeceğini Duyurdu

Sonraki Haber

Dogecoin Fiyat Analizi: Düşüş Trendi ve Potansiyel Yükseliş İmkanları

İlgili Haberler