Binance.US Shiba Inu (SHIB) için Tam Destek Başlattı!

Bitcoin Haber

İşlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası konumunda bulunan borsanın Amerika kolu Binance.US, matematiksel olarak Shiba Inu’ya sabitlenmek üzere tasarlanan bir coin’den vazgeçti ve bunun yerine yerel kripto varlığı SHIB için tam destek başlatmaya karar verdi.

Binance ve SHIB

İşlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası konumunda bulunan Amerika Birleşik Devletleri  merkezli kripto borsası başlangıçta, 1.000 Shiba Inu (SHIB) tokenine eşdeğer olan ve ABD doları ile SHIB satın almayı kolaylaştırmak için tasarlanan Kilo Shiba Inu’yu (KSHIB) destekledi.

Binance.US’in SHIB/USD desteğini resmen başlattığı ve KSHIB/USD desteğini sona erdirdiği günümüze dönelim.

KSHIB’ye yatırım yapan müşteriler, varlıklarının otomatik olarak dönüştürüldüğünü görecekler. Konuyla ilgili yapılan açıklamalarda,

“KSHIB/USD işlem çiftleri listeden çıkarıldı ve bekleyen tüm KSHIB spot işlem emirleri iptal edilecek… Halihazırda KSHIB sahibi olan tüm müşteriler, 1 KSHIB = 1.000 SHIB oranında dönüştürülmüş SHIB dağıtımları alacaktır.”

2023 ve SHIB

Shiba Inu, kripto projesi Shibarium adlı Ethereum ağında kendi özel katman-2 blok zincirini başlatmaya hazırlanırken 2023’e patlayıcı bir başlangıç yaptı.

SHIB yıla 0,00000814 dolardan başladı ve yayın sırasında %54’lük bir artışla 0,00001253 dolara yükseldi.

Bu ay, yatırımcılar Bone ShibaSwap’in (BONE) Binance’in küresel kripto borsaları ağına eklenmesi için bir dilekçe oluşturdu. Dilekçe yayınlandığı sırada 2.000’den fazla imza topladı.

BONE, Shibarium’un temel bir parçası olacak ve tüm işlemlerde gaz ücretlerini ödemek için kullanılacak.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Milyarder Yatırımcı Ray Dalio Bitcoin ve Diğer Kriptoları Yine Eleştirdi!

Sonraki Haber

Balina 48 Saat İçinde 1.010 NFT Sattı: Şimdiye Kadarki En Büyük Satış!

İlgili Haberler