Binance, Sistem Performansını İyileştirmek İçin Hizmetlerini Geçici Olarak Durduruyor

Bitcoin Haber

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, genel sistem performansını ve istikrarını iyileştirmek amacıyla seçili Binance Earn ürünlerinde sistem yükseltmesi yapılacağını duyurdu. Bu süreçte ETH Staking, DeFi Staking, Otomatik Yatırım ve İkili Yatırım gibi hizmetler geçici olarak askıya alınacak. 20 Eylül’de TSİ 09.00 ile 12.00 arasında gerçekleştirilecek olan sistem yükseltmesi sırasında tüm Liquid Swap hizmetleri de durdurulacak.

Kullanıcıların DeFi Staking, Simple Earn ürünleri, BNB Vault, Otomatik Yatırım, İkili Yatırım ve ETH Staking abonelikleri ve ödemelerinde aralıklı kesintiler yaşanabileceği belirtildi. Ancak Binance, Binance Earn kullanıcılarının ödüllerinin hesaplanması ve dağıtımının sistem yükseltmesinde etkilenmeyeceğini ekledi.

Sistem yükseltmesi sırasında planlanan kripto para satın almaları gecikebilir ancak uygun olduğu durumlarda yükseltmenin tamamlanmasının ardından otomatik olarak gerçekleştirileceği belirtildi. Borsa, sistem yükseltmesinin beklenenden daha erken ya da beklenenden daha geç tamamlanabileceği konusunda kullanıcıları uyardı.

Sistem yükseltmesinin tamamlanmasının hemen ardından askıya alınan tüm hizmetler yeniden başlatılarak kullanıma açılacak. Kesintiye uğrayan hizmetlerin yeniden başlatılması konusunda herhangi bir ek duyuru yapılmayacak.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Solana’nın Yükselişi Analistleri İkiye Ayırdı: Kimi Düşüş Bekliyor, Kimi Yükseliş

Sonraki Haber

Bitcoin’in Hedefi 31 Bin Dolar: Kripto Para Analisti Yorumları

İlgili Haberler