Binance, Shentu ve Conflux Network’ün Ağ Yükseltmelerini ve Hard Fork’larını Destekleyeceğini Duyurdu

Bitcoin Haber

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, Shentu ve Conflux Network’ün ağ yükseltmelerini ve hard fork’larını destekleyeceğini duyurdu. Binance, Shentu’nun 14.875.800 Shentu blok yüksekliğinde ya da yaklaşık olarak 6 Eylül 2023 tarihinde TSİ 16.30’da gerçekleşecek ağ yükseltmesi ve hard fork’unu destekleyecek, bu süreçte CTK için para yatırma ve çekme işlemlerini geçici olarak durduracak.

Ayrıca, Binance, Conflux Network’ün 7 Eylül 2023’te saat 19.30’da tarihinde 79.050.000 Conflux epoch’unda gerçekleşecek ağ yükseltmesi ve hard fork’unu da destekleyecek ve CFX için para yatırma ve çekme işlemlerini geçici olarak durduracak.

Binance, CTK ve CFX tutan tüm kullanıcılar için beklenen ağ yükseltmeleri ve hard fork’larının tüm teknik gereksinimlerini karşılayacak. Ağ yükseltmeleri ve hard fork’lar yeni token’lerin oluşmasına neden olmayacak.

Binance platformundaki CTK ve CFX alım satım işlemleri planlanan ağ yükseltmeleri ve hard fork’larından etkilenmeyecek. Kripto para borsası yükseltilen ağların stabil olduğuna karar verildiğinde, CTK ve CFX için para yatırma ve çekme işlemlerini yeniden başlatacak.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Bitcoin ve Altcoinler Yeni Haftaya Yükselişle Başladı

Sonraki Haber

Kripto Para Analisti Bitcoin’de Olası Düşüş ve Yükselişi Öngörüyor

İlgili Haberler