Binance, Sei, IOTA ve Arweave’in Ağ Yükseltmelerini ve Hard Fork’larını Destekliyor

Bitcoin Haber

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, Sei, IOTA ve Arweave’in ağ yükseltmelerini ve hard fork’larını destekleyeceğini açıkladı. Sei’nin ağ yükseltmesi bugün TSİ 18.00’da gerçekleşecekken, Binance, Sei’nin ağ yükseltmesi ve hard fork’unu desteklemek üzere SEI yatırma ve çekme işlemlerini bugün TSİ 17.00’den itibaren geçici olarak durduracak.

IOTA için ağ yükseltmesi ve hard fork 4 Ekim’de TSİ 09.00’da gerçekleşecek. Binance, IOTA yatırma ve çekme işlemlerini 4 Ekim’de TSİ 08.00’den itibaren geçici olarak durduracak. Arweave için de ağ yükseltmesi ve hard fork 5 Ekim’de TSİ 10.00’da gerçekleşecek. Binance, AR yatırma ve çekme işlemlerini 5 Ekim’de TSİ 09.00’den itibaren askıya alacak.

Bu altcoin’ler için gerçekleştirilen ağ yükseltmesi ve hard fork, Binance’deki alım satım işlemlerini etkilemeyecek. Kripto para borsası, tüm kullanıcılar için ilgili tüm teknik gereksinimleri karşılayacak. Ağlardaki token/coin’ler için para yatırma ve çekme işlemleri, yükseltilen ağların istikrarlı olduğunun kabul edilmesinin ardından yeniden başlatılacak.

Ağ yükseltmesi ve hard fork, kripto para protokollerinin ve yazılımının güncellenmesi veya değiştirilmesi süreçlerini ifade eden terimlerdir. Ağ yükseltmesi, bir kripto para protokolünün mevcut sürümünün daha güvenli, verimli veya işlevsel hale getirilmesi amacıyla yapılan bir güncellemedir. Hard fork ise bir kripto para protokolünün eski sürümü ile yeni sürümü arasında uyumsuzluk olduğu ve bu nedenle iki farklı zincirin oluşturulduğu bir ağ yükseltmesi türüdür.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Ethereum Vadeli İşlem ETF’leri Beklentileri Karşılayamadı

Sonraki Haber

Ethereum ETF’leri Amerika’da İşlem Görmeye Başladı: Kripto Para Piyasalarında Yeni Bir Dönem

İlgili Haberler