Binance, REI Network ve MobileCoin’in Ağ Yükseltmelerini ve Hard Fork’larını Destekleyecek

Bitcoin Haber

Dünya’nın en büyük kripto para borsası Binance, REI Network (REI) ve MobileCoin (MOB) adlı altcoin’lerin ağ yükseltmelerini ve hard fork’larını destekleyeceğini duyurdu. Bu karar sonrası Binance, REI ve MOB için para yatırma ve çekme işlemlerini geçici olarak durduracak. REI Network’ün ağ yükseltmesi ve hard fork’u 15.084.585 blok yüksekliğinde ya da yaklaşık olarak 11 Eylül’de TSİ 05.00’da gerçekleşecek. Binance, bu işlemleri 11 Eylül’de TSİ 04.00’da askıya alacak.

Binance, 1.936.306 blok yüksekliğinde veya yaklaşık olarak 26 Eylül’de TSİ 21.00’da gerçekleşecek olan MobileCoin’in ağ yükseltmesini de destekleyecek. MOB için para yatırma ve çekme işlemleri 26 Eylül’de TSİ 20.00’dan itibaren geçici olarak durdurulacak.

REI ve MOB için alım satım işlemleri, ağ yükseltmeleri ve hard fork’lardan etkilenmeyecek. REI Network’ün ağ yükseltmesi ve hard fork’u 15.084.585 blok yüksekliğinde, MobileCoin’in ağ yükseltmesi ise 1.936.306 blok yüksekliğinde gerçekleşecek.

Binance, REI ve MOB’u kripto para borsası cüzdanında tutan tüm kullanıcıları için ilgili tüm teknik gereksinimleri karşılayacak. REI Network ve MobileCoin’in planlanan ağ yükseltmeleri ve hard fork’ları, yeni token’ın oluşmasına neden olmayacak. Yükseltilen ağların istikrarlı şekilde çalıştığından emin olunması durumunda, Binance REI ve MOB için para yatırma ve çekme işlemlerini yeniden başlatacak.

Binance’in bu kararı sonrası REI ve MOB yönünü yukarı çevirdi. CoinMarketCap verilerine göre REI son 24 saatte yüzde 25’in üzerinde, MOB ise son 24 saatte yüzde 1’e yakın yükseldi.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Elon Musk Temalı X2 Coin Yüzde 3 Bin 600 Arttı, Bitcoin BSC 250 Bin Dolara Dayandı

Sonraki Haber

ABD CFTC, Üç DeFi Firmasına Yaptırım Uyguladı

İlgili Haberler