Binance Kripto Para Borsası Rusya Faaliyetlerini Durdurdu

Bitcoin Haber

Binance, dünyanın en büyük kripto para borsası, Rusya’daki faaliyetlerini durdurduğunu açıkladı. Binance’in Rusya’daki tüm operasyonlarını CommEX’e satacağı belirtildi. Binance, bu süreçte, Rusya’daki kullanıcılarının varlıklarının güvende olduğunu ve işe alım sürecinin bir yıl kadar sürebileceğini ifade etti.

Binance borsası, Rusya’dan tamamen çekilme kararını blog gönderisiyle duyurdu. Binance, Rus kullanıcıların varlıklarının emniyetli bir şekilde korunduğunu ve süreç boyunca işe alım sürecinin bir yıl kadar süreceğini belirtti. Bu, kullanıcıların sorunsuz bir geçiş süreci yaşamalarını sağlamak için planlanıyor.

Binance’in Uyumluluktan Sorumlu Başkanı Noah Perlman, Rusya’da faaliyet göstermenin Binance’ın uyumluluk stratejisiyle uyumlu olmadığını belirtti. Binance, Rusya’dan çekildikten sonra faaliyet gösterdikleri diğer 100 ülkeye odaklanacaklarını ifade etti.

Binance ve CommEX, kullanıcıların varlıklarını nasıl aktaracakları konusunda bilgilendirme yapacaklarını belirtti. Binance, ilerleyen birkaç ay içinde Rusya’daki tüm borsa hizmetlerini ve iş kollarını kapatacağını ifade etti.

Binance, satışın finansal detaylarının açıklanmayacağını ve satıştan devam eden bir gelir paylaşımının olmayacağını belirtti. Böylelikle Binance, Rusya pazarından tamamen çekilmiş olacak.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Shiba Inu’nun Gelecek Tahminleri: 2050 Yılında 0.89 Dolar?

Sonraki Haber

Bitcoin’in Toparlanma İçin Beklenen Gelişmeler ve Analist Görüşleri

İlgili Haberler