Binance, FDUSD İle Daha Fazla Kripto Çiftini İşlem Listesine Ekliyor

Bitcoin Haber

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, yeni kripto para çiftlerini işlem listesine ekledi. Bu çiftler arasında Polygon (MATIC), Bitcoin Cash (BCH), Avalanche (AVAX) ve Cosmos (ATOM)’un FDUSD stablecoin’i ile olan işlem çiftleri yer alıyor. Ayrıca, Binance FDUSD stablecoin ve Türk Lirası (TRY) ile ilişkili daha fazla kripto çiftinin işleme açılacağını duyurdu.

Kullanıcılar 19 Ekim’de 08:00 UTC’de bu çiftlerle işlem yapmaya başlayabilecekler. Binance, TUSD stablecoin ile ilgili dedikoduların artmasının ardından FDUSD stablecoin için desteğini arttırdı ve Eylül ayında XRP/FDUSD, DOGE/FDUSD, SOL/FDUSD, TOMO/TRY ve UNFI/TRY işlem çiftlerini de başlattı.

FDUSD’nin alım satım çiftlerinde şimdilik sıfır maker ücreti sunuluyor. Binance kullanıcıları FDUSD/BUSD ve FDUSD/USDT spot ve marjin alım satım çiftlerinde de sıfır olan maker ve taker ücretlerinden yararlanıyorlar.

FDUSD’nin piyasa değeri gün geçtikçe artıyor ve şu anda 467 milyon dolarlık bir piyasa değerine sahip. Binance, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC)’nun menkul kıymet kabul ettiği birçok kripto parayı da listesine eklemeye devam ediyor.

Binance’in bu son hamlesi, SEC’in Binance.US’in destek taleplerine karşılık vermemesini eleştirdiği ve işbirliği yapmamakla suçladığı bir dönemde geldi. Buna karşılık Binance ve CEO’su, SEC’in kripto para dünyasının kontrolünü ele geçirmeye çalıştığını belirtti.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

“Birleşik Krallık Yapay Zeka Zirvesi Hazırlıklarını Başlattı”

Sonraki Haber

Bitcoin’in Yeni Rekor Seviyeleri Görmesi Mümkün mü? Gauss Kanalı Göstergesi Yükseliş Sinyali Veriyor

İlgili Haberler