Binance, DeFi Odaklı Yatırımlarını Hızlandırıyor: Initia Ağına Destek Verdi

Bitcoin Haber

Kripto para borsası Binance, hacimde lider konumunu korurken yatırımlarını hızlandırdı. Binance, erken dönem projelere yatırım yapmayı sürdürüyor, özellikle DeFi girişimlerine odaklanıyor. Binance Labs, layer1 çözümü Initia ağının geliştiricilerine maddi destek sağladı. Binance Labs tarafından desteklenen projeler, borsada daha kolay listeleniyor.

Layer1 çözümleri, kendi ana ağlarında çalışır ve farklı bir ağda doğrulama yapmaz. Ethereum, Solana ve Avalanche, layer1 çözümlerine örnek verilebilir. Initia üzerinde çalışan bir grup geliştirici, Binance Labs’ten tohum öncesi yatırım aldıklarını açıkladı. Initia, optimistic rollup teknolojisi aracılığıyla uygulamalara özel alt ağlar sunacak.

Initia, Aptos gibi Move programlama dilini kullanacak. Bu dil, Sui de dahil olmak üzere diğer birçok layer1 çözümü tarafından benimsendi. Initia’nın büyümesi için Binance tarafından erken dönemde desteklenmekten heyecan duyulduğunu belirtildi.

Initia’nın ağı halen test aşamasında olup geliştirme süreci devam ediyor. Initia geliştiricileri, Binance Labs dışında diğer kripto liderleriyle de ortaklık planladıklarını açıkladı. Airdrop avcılarının listesinde Initia’nın üst sıralara çıkacağı öngörülüyor.

Test ağlarında işlem yapan kullanıcılar airdrop ile ödüllendirilirken, gelecekte çıkacak Initia Tokeni’nin Binance desteği sayesinde borsada kolayca listeleneceği bekleniyor. Initia’nın, doğru zamanlamayla daha iyi performans göstermesi umuluyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Kripto Para Analisti, Türk Yatırımcıları İki Altcoin Konusunda Uyardı

Sonraki Haber

Kripto Para Yatırımcıları İçin Olası Tehlikeler

İlgili Haberler