Binance Coin’de (BNB) Fiyat Dalgalanmaları ve Kritik Seviyeler

Bitcoin Haber

Binance Coin‘in (BNB) düşüş seyrine rağmen 205 dolardan yükselişe geçtiği belirtiliyor. Ancak, 220-225 dolarlık direnç seviyesinin üzerinde kalıcı bir yükseliş gözlenmiyor. 31 Ağustos’taki direnç seviyesindeki reddedilme sonrası BNB, üç haftadan fazla süre boyunca yatay bir seyir izledi. Göreceli güç endeksi (RSI), BNB’nin momentumunu öne çıkardı. 12 saatlik grafik incelendiğinde, BNB’nin kompakt bir fiyat seviyesinde işlem gördüğü ve göstergenin alış ve satış baskısı arasında gidip geldiği görülüyor.

205 dolarlık destek ve 220-225 dolarlık direnç seviyeleri korunurken, BNB’nin kısa vadede fiyat dalgalanmaları yaşaması bekleniyor. On Balance Volume’ün (OBV) hareketliliği, önümüzdeki günlerde iki senaryonun oluşabileceğini gösteriyor. İlk senaryoda, boğaların 220 doların üzerinde bir kırılma ve 240 dolara doğru bir yükseliş ile açığa satış yapanların önüne geçmesi bekleniyor.

Öte yandan, bir düşüş reddi durumunda, satıcıların 205 dolarlık destek seviyesini tekrar test etme girişiminde bulunabileceği ve 188 dolarlık destek seviyesine kırılma ihtimalinin olabileceği belirtiliyor. Kripto para analitik şirketi Coinalyze’nin verilerine göre, yeni vadeli işlem pozisyonlarına olan ilgi azalmış durumda. Bu durum, BNB fiyatının 215 dolardan 217 dolara küçük bir yükselişle aynı döneme denk geldi.

Spekülatörlerin, fiyatın kritik seviyenin üzerinde kırılmasını bekleyebileceği ve alıcıların 16 Eylül tarihinden bu yana yükselen spot CVD’den cesaret alabileceği belirtiliyor. Bu durum, BNB’ye geri dönen yükseliş eğilimini yansıtabilir ve kısa vadede makul alım kazanımlarına işaret edebilir.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Kripto Para Dünyasında LTC Yükseliyor: Nedenleri ve Fiyat Tahminleri

Sonraki Haber

SEC’in Kripto Para Şirketlerine Yönelik Tehditleri Artıyor

İlgili Haberler