Binance Coin (BNB) Teknik Analizi: BNB Boğaları 300 Dolar Sınırına Dayandı

Mert Bahçe

Popüler kripto para Binance Coin (BNB), bu yıl büyük ölçüde kazandıran altcoin’lerden biri olmayı başardı. BNB fiyatı bir yıllık bir süreçte %1000’in üzerinde bir artış kaydetti. BNB, geçtiğimiz mayıs ayında kayıplar yaşasa da mevcut durumuna bakıldığında toparlanma aşamasında olduğu görülüyor.

Binance Coin (BNB)

Piyasanın en büyük beşinci altcoin’i, son 24 saatlik zaman diliminde %5’lik bir yükseliş kaydetti. BNB, bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 294 dolar seviyelerinden alım satım işlemi görüyor. Popüler kripto paranın yükseliş ivmesini güçlendirmesi adına önündeki engel 300 dolarlık direnç seviyesi olarak kaydedildi. BNB, genel piyasa trendini takibini sürdürüyor.

Uzmanlar, mevcut piyasada BNB fiyatının mayıs ayı seviyelerini ulaşmasını bekleyen yatırımcılar için güzel bir fırsat yarattığını düşünüyor. 300 dolarlık seviyenin aşılması BNB’nin yükselen momentumu için alan yaratabilir. Bu seviyede yakalanan bir ivme fiyatı 350 dolar ila 400 dolarlık fiyat bandına taşıyabilir. BNB, kripto piyasasındaki en iyi ekosistemlerden birine sahiptir. Binance borsası ve Binance Smart Chain’in güçlü desteğiyle BNB, kripto piyasasındaki en popüler pozisyonlardan birinde kendine yer buluyor. Ancak aynı zamanda ekosistemdeki sorunlar BNB fiyatını olumsuz etkiler.

Binance Borsası, Finansal Denetleyicilerin Radarında

Kısa bir süre önce Binance borsası, İngiltere’nin Finansal Davranış Otoritesi tarafından İngiltere’de faaliyet göstermesi yasaklandı. Bunun yanı sıra Binance, Japonya’dan da bir uyarı aldı. Binance Smart Chain, yüksek ölçeklenebilirliği nedeniyle DeFi geliştiricilerinden onay alıyor. BSC platformunun gün geçtikçe artan benimsenmesi BNB fiyatına olumlu yansıyacaktır. Uzun vadeli yatırımcılar, DeFi platformları geliştikçe BNB fiyatında parabolik fiyat hareketlerine şahit olabilir.

Öte yandan Binance Coin (BNB), olası bir aşağı yönlü fiyat hareketinde 250 dolarlık destek noktasına tutunması gerekir. 250 dolar desteğinin kaybedilmesi popüler kripto paranın fiyatını 200 dolara kadar geri çekebilir.


Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber

Baby Doge Coin Projesi Nedir? BabyDoge Nasıl Kısa Sürede %600 Arttı?

Sonraki Haber

Non-Fungible Defi: Tek Bir Platformda NFT ve DeFi Sektörünün En İyisi

İlgili Haberler