Binance Coin (BNB), Nem (XEM), Sushiswap (SUSHI) Teknik Analizi – 10 Mart 2021

Mert Bahçe

Binance Coin (BNB), on-chain metriklerini boğa koşusu desteklerse 305 dolar seviyelerine çıkabilir. NEM (XEM) grafiklerinde düşüş trendi yaşanırken, 0.60 dolar seviyesinin korunması önem arz ediyor. Sushiswap (SUSHI), haberin yazıldığı sırada işlem görülen aralığı kırması yükseliş trendini tetikleyebilir.

Binance Coin (BNB)

BNB fiyatı, ani destek ve direnç noktasının ortasında işlem gördüğü için direnç seviyesi 305 dolar olarak belirlendi. Binance Coin (BNB), geçen haftadan itibaren kaydettiği %12’lik sağlıklı büyüme çizgisiyle, piyasa değerine göre en büyük kripto para birimleri listesinde üçüncü sıraya yerleşti. Müthiş Osilatör indikatörü güçlü satın alma ivmesi kaydetti. RSI aşırım alım bölgesine yakın seyretti. Göstergeler konularını korursa, BNB tüm zamanların en yüksek seviyesini test edebilir. Binance Coin (BNB), haberimizin yazıldığı sırada 283 dolar seviyelerinde işlem görüyor.

Nem (XEM)

Nem (XEM), güçlü bir satış baskısı görüyor. MACD indikatörü Signal çizgisinin oldukça altında hareket etti. Histogram, ayıların hakim olduğu bir düşüş trendini işaret etti. Son birkaç seansta yoğun olarak satış baskısı görüldü. Bununla beraber OBV indikatörü düşük seviyeler oluşturdu. Tüm gözler XEM’in 0.58 dolar seviyesini koruma hattına çevrildi. XEM bu seviyeyi koruyamazsa 0.50 dolar seviyesine ani bir geri çekilme yaşayabilir.

Sushiswap (SUSHI)

Sushiswap (SUSHI), trend yönü belirgin olmayan bir düzlemden çıkıp yükselen bir grafik çizdi. Genellikle artış trendi oluşumunda yukarı yönlü fiyat kırılması görülürken, SUSHI’nin önümüzdeki seanslarda destek ve direnç seviyeleri arasında konsolide olması bekleniyor. Müthiş Osilatör indikatörünün satış bölgesine geçtiği belirtiliyor. MACD ise düşüş trendini gösterdi. Bu teknik göstergeler, SUSHI’nin rekor seviyelere ulaşmasında boğaların önündeki engellerden biri olarak değerlendirebiliriz. SUSHI, haberimizin yazıldığı sırada 18 dolar seviyelerinde işem görüyor.Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Ripple’ın Eski Ortağı Binance’in Yeni Ortağı Oldu!

Sonraki Haber

XRP Yorumları: Ripple/USD Teknik Analizi 10.03.2021

İlgili Haberler