Binance, Çapraz Marjin ve İzole Marjin’de Sistem Yükseltmeleri Gerçekleştirecek

Bitcoin Haber

Dev kripto para borsası Binance, genel sistem performansını ve istikrarını iyileştirmek amacıyla Çapraz Marjin ve İzole Marjin’de planlanan sistem yükseltmelerini duyurdu. 19 Eylül’de TSİ 09.00-10.00 arasında İzole Marjin’de, 20 Eylül’de TSİ 09.00-10.00 arasında ise Çapraz Marjin’de yükseltmelerin gerçekleştirileceği belirtildi.

Yaklaşık bir saat sürecek her bir sistem yükseltmesi sırasında tüm marj hizmetleri aktif olacak. Binance, kullanıcılarına en iyi deneyimi sunmak için marj hizmetlerinin planlı yükseltmelerden hemen önce veya sonrasında kullanılmasını önerdi. Kullanıcılara, potansiyel tasfiyelerden kaçınmak için sistem yükseltmelerinden önce teminat bakiyelerini ve teminat seviyelerini yeniden değerlendirmeleri tavsiye edildi.

İzole Marjin ve Çapraz Marjin, finansal piyasalarda ve kripto para piyasasında kullanılan terimlerdir. Bu terimler, yatırımcıların risk yönetimi ve pozisyonlarını sürdürebilme yeteneklerini belirlemek için önemlidir.

İzole Marjin, yatırımcının açık pozisyonlarından düşülen toplam teminat miktarını ifade eder. İzole Marjin, yeni pozisyonlar açmak için kullanılabilir veya mevcut pozisyonların zarar etmesi durumunda kayıpları karşılamak için kullanılabilir. Çapraz Marjin ise açık pozisyonlarınızın gerektirdiği toplam teminat miktarını ifade eder. Yani, mevcut açık pozisyonlarınızın sürdürülmesi için kullanılan toplam teminat miktarıdır.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Pepe (PEPE) Kripto Parasının Fiyatı Düşüyor: İlk 100 Listesinden Çıkabilir

Sonraki Haber

XRP, LTC, ETH Üzerindeki Baskı Artıyor: ROE 100 Kat Artabilir Mi? 

İlgili Haberler