Binance Borsasındaki Yeni Altcoin WLD, Yükseliş Trendine Girdi

Bitcoin Haber

Dünyanın en büyük borsası Binance‘da listelenen ve biyometrik verileri toplayarak devletlerle karşı karşıya gelen altcoin Worldcoin (WLD), değer kaybı yaşamıştı. Ancak, son dönemde işler tersine dönmüş görünüyor ve WLD’nin kısa ve orta vadede yükseliş potansiyeli olduğunu düşünülüyor. 12 Eylül’de tüm zamanların en düşük seviyesine inen fiyat, daha sonra toparlandı.

WLD’nin fiyatı 24 Temmuz’dan bu yana azalan bir paralel kanal içinde yer alıyordu. Ancak, 15 Eylül tarihinde bu kanaldan başarıyla çıktı ve daha fazla yükselişe hazırlanıyor. Kırılmanın ertesi günü fiyat 1,72 dolara ulaştı ve yeni bir zirve yaptı. Fiyat, bu tarihten itibaren düşse de, hala kırılma seviyesinin üzerinde işlem görüyor.

Kısa vadede altı saatlik RSI okumaları, WLD’nin yükseliş potansiyelini destekliyor. Yukarı yönlü hareketin devam etmesi durumunda, fiyatın %50 daha artıp 2,1 dolar direncine ulaşması bekleniyor. Ancak, kanala geri dönüş durumunda ralli ivme kaybedebilir ve bu durumda %25’lik bir düşüşle fiyatın 1 dolar seviyesine geri dönmesi söz konusu olabilir.

Bitcoin‘in fiyatı 27.000 dolar üzerinde seyrettiği için genel piyasa hissiyatı, WLD Coin fiyatını direkt olarak etkilemiyor. Ancak, Worldcoin aleyhine Almanya ve İngiltere gibi ülkeler tarafından açılan soruşturmaların uzun vadede negatif etkisi olabileceği belirtiliyor. Yatırımcıların bu riskleri göz ardı etmemesi öneriliyor.

Bu bilgiler yatırım tavsiyesi içermez ve kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolayısıyla risk taşıdığı unutulmamalıdır. Yatırımcıların, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmeleri önerilir.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Bitcoin Yükseliş İvmesi ve Piyasa Değerine Genel Bakış

Sonraki Haber

Tether, Tron Ağı İçin 1 Milyar Dolarlık USDT Token Sağlıyor

İlgili Haberler