Binance, Aelf’in Ağ Yükseltmesini Destekliyor: İşlemler 17 Ekim’de Geçici Olarak Durdurulacak

Bitcoin Haber

Binance, dünya çapında önde gelen kripto para borsalarından biri olup, 220.16 milyon dolar piyasa değerine sahip aelf (ELF) altcoin’in ağ yükseltmesini destekleyeceğini duyurdu. Ağ yükseltmesinin gerçekleştirilmesi için aelf ağıyla ilgili para yatırma ve çekme işlemleri geçici olarak durdurulacak. Bu durdurma, 17 Ekim saat 12:00’den itibaren yürürlüğe girecek.

Binance’a göre, bu durdurma yalnızca para yatırma ve çekme işlemlerini etkileyecek, ELF ile alım satım işlemlerini etkilemeyecek. Yükseltilen ağın istikrarlı olduğu kabul edildikten sonra, ELF yatırma ve çekme işlemleri yeniden başlatılacak.

ELF, aelf’in yerel token’i olarak hizmet veren bir altcoin olup, aelf özel olarak işletmeler için tasarlanmış ölçeklenebilir, performanslı ve güvenilir bir Blockchain ağıdır. Aelf, birden fazla bağımsız zinciri destekler ve her zincir kendi özel akıllı sözleşmeleri ve konsensüs mekanizmalarıyla çalışabilir.

Aelf’in bir diğer özelliği de farklı Blockchain’lerin kendi kendilerini düzenlemesine olanak sağlamasıdır. Böylece, topluluk üyeleri ve token sahipleri, ağın geleceğini belirlemek üzere oy kullanabilirler. Aelf ayrıca, işletmelere otomatik ve güvenilir bir şekilde sözleşmeleri yürütme yeteneği sağlayan akıllı sözleşmeleri destekler.

Aelf’in genel amacı, özellikle büyük işletmeler için uygulamalar geliştirmek ve Blockchain teknolojisinin potansiyelini daha geniş bir kullanıcı kitlesine sunmaktır.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

“Bitcoin, Altın ve Gümüşten Daha Güvenilir Olacak”

Sonraki Haber

Çin Merkez Bankası’nın Eski Başkanı: Dijital Para Geliştirirken Güvenlik Önemli

İlgili Haberler