Ben Armstrong Büyük Yatırım Yaptığı Kripto Parayı Açıkladı!

İlayda Peker

Piyasanın en popüler kripto para yatırımcılarından ve analistlerinden Ben Armstrong, bir altcoin konusunda çok büyük yükseliş beklediğini ve bu sebeple bahsi geçen altcoin’i biriktirdiğini takipçileri ile paylaştı.

Büyük Yatırım: Binance Coin

Yeni bir videoda Armstrong, 795.000 YouTube abonesine en az 100.000 dolar değerinde Binance Coin (BNB) satın aldığını dile getirdi. Özellikle son zamanlarda Binance Coin (BNB) yatırımlarını arttırdığını dile getiren Armstrong, BNB’de büyük artış beklediğinin de sinyallerini vermiş oldu.

Armstrong, Binance Coin’e ek olarak başka dört kripto varlığında da pozisyon oluşturduğunu açıkladı. Analisti Polkadot (DOT), Solana (SOL), Elrond (EGLD) aldığını ve Harmony’nin (ONE) de satın alma listesinde bekleyen bir kripto para birimi olduğunu belirtti.

Ethereum Takibi

Bunlara ek olarak analist, piyasa değeri bakımından en büyük altcoin konumunda yer alan Ethereum’da (ETH) da büyük bir artış beklediğini ve bu sebeple ETH’u yakından takibe devam ettiğini de paylaştı.

Ethereum’un Bitcoin’de düşüş olduğunda bile çok güçlü göründüğünü ifade eden Armstrong, ETH’un çok büyük hamleler için hazırlandığını düşündüğünü belirtti. Konuyla ilgili olarak Armstrong, “ETH 2.100 doların üzerinde kalıyor. Ethereum’un ağ etkileri ortaya çıkıyor gibi görünüyor.” ifadelerini kullandı.

Kriptolar Yükselişte

Analistlerin açıklamalarının yanı sıra özellikle son 2 gündür tüm kripto para birimlerinin yukarı yönlü hareketler sergiledikleri ve Bitcoin başta olmak üzere rekorlar kırdıkları görülüyor.

Bazı analistler bu durumda ciddi bir artışın devam etmesini beklerken bazı analistler önümüzdeki günlerde gözle görülür bir düzeltmenin yaşanabileceğini belirtiyor.Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Nasdaq’ta Listelenen Coinbase’in CEO’su Gelecek Planlarından Bahsetti

Sonraki Haber

Ethereum Fiyatı: ETH’da Hedef 3.000 Dolar Mı?

İlgili Haberler